Grupy naborowe: 31 maja świętujemy Dzień Dziecka!

Kochane, Niebieskie Dzieciaki z grup popołudniowych 2008 - 2014!

1 czerwca przypada Wasze Święto, w związku z czym w ramach piątkowych zajęć, tj. w dniu 31 maja serdecznie zapraszamy Was z tej okazji na festyn, który odbędzie się na ternie Kompleksu Sportowego "Kresy" w Chorzowie. Startujemy o godz. 17.00!

Wraz z UKS-em Ruch Chorzów, Kibice Razem Ruch Chorzów oraz GB Spartan Chorzów czekamy na Was z przygotowanymi atrakcjami, dzięki którym będziecie mogli wesoło i czynnie spędzić ten dzień, a przy okazji nacieszyć się słodkimi przysmakami oraz kiełbaskami z grilla. 

Mając nadzieję, że każdy z Was wyjdzie z treningu z jeszcze większym, niż zazwyczaj, uśmiechem zwracamy się do Was z informacjami:

1. Zbiórka na dolnym parkingu na Kresach o godz. 17.00, który będzie w tym dniu zamknięty, dlatego prosimy o pozostawienie samochodów przy szkole, sklepie Aldi lub hali MORiS. 

2. Festyn nie jest treningiem, więc w tym dniu każde dziecko samo zadecyduje czy chce pograć w piłkę, brać udział w pokonywaniu przeszkód, konkursach, pokazach sztuk walk, straży pożarnej czy też ma ochotę usiąść i coś zjeść. Nad bezpieczeństwem dzieci będą czuwać trenerzy AP, UKS-u i GB Spartan, niemniej prosimy rodziców, szczególnie najmłodszych dzieci, o pozostanie na festynie. 

Widzimy się w piątek, 31 maja! Zaczynamy o godz. 17.00, kończymy o 19.30. 

Czekamy na Was!

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności