2009 - 2015: Zapraszamy na treningi!

Zapraszamy dzieci z roczników 2009 - 2015 na treningi, które począwszy od poniedziałku, 2 września będą się odbywać na boiskach Kompleksu Sportowego "Kresy" w Chorzowie przy ul. Wolności 139. 

Od środy, 11 września, wznowione zostaną również zajęcia z grupą Spartan, o których więcej można przeczytać TUTAJ. Odbywać będą się one, tradycyjnie, na hali przy ul. Omańkowskiej 1. 

HARMONOGRAM TRENINGÓW NA KRESACH: 

Poniedziałki i piątki, godz. 16.30 

U5 (2015)- trenerzy Michał Winciersz, Artur Olszewski 
U6 (2014)- trenerzy Robert Krajcer, Krzysztof Hałgas
U9 (2011)- trenerzy Marcin Polok, Albert Michalik

Poniedziałki i piątki, godz. 18.00

U7 (2013)- trenerzy Michał Winciersz, Artur Olszewski
- U8 (2012)- trenerzy Marcin Polok, Albert Michalik
U10 (2010 - 2009)- trenerzy Robert Krajcer, Krzysztof Hałgas

ZAJĘCIA Z GRUPĄ SPARTAN: 

Środy, godz. 16.00 - U5, U6, U7

Środy, godz. 17.00 - U8, U9, U10 

Pełny koszt miesięcznego uczestnictwa w zajęciach wynosi 80,00 złotych i jest uiszczany przelewem bankowym - więcej informacji znajduje się TUTAJ.

W związku z wprowadzeniem RODO każdy rodzic, czy też opiekun prawny dziecka zobowiązany jest do wypełnienia nowej deklaracji członkowskiej, która będzie dostępna u trenerów prowadzących. 

Dodajmy, że w związku z uczestnictwem naszej Akademii w Programie Certyfikacyjnym PZPN każdy rodzic dzieci z grup wiekowych zobowiązany jest do zgłoszenia dziecka w systemie PZPN. Informacje na ten temat dostępne są TUTAJ. 

Przypominamy, że młodzi zawodnicy powinni posiadać strój sportowy, buty przystosowane do gry na sztucznej murawie oraz niegazowaną wodę.

Istnieje możliwość zakupu kompletu treningowego składającego się z koszulki z nadrukiem, spodenek i geter marki Adidas w kwocie 125 złotych. Informacji na ten temat udzielają trenerzy. 

Zachęcamy również do lektury naszych artykułów, które przybliżą rodzicom, szczególnie tym, którzy po raz pierwszy przyprowadzają swoje pociechy na zajęcia, specyfikację zajęć w najmłodszych grupach naszej Akademii. Artykuły, wraz z fotogaleriami, można znaleźć pod poniższymi linkami:

ROŚNIJ Z RUCHEM, RUCH TO ZDROWIE - TRENINGI DLA 6,7 LATKÓW

ROZWIJAJ SIĘ Z RUCHEM, RUCH TO ZDROWIE - TRENINGI DLA 4,5 LATKÓW

Widzimy się w poniedziałek! Do zobaczenia!

Źródło: własne

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności