Zapraszamy na treningi dzieci w wieku 4 -10 lat!

Przed nami ostatni z przedwakacyjnych miesięcy! Szukacie sposobu na popołudniową nudę dzieciaków?

Zapraszamy dzieci 4 do 9 lat na treningi, które odbywają się na boiskach Kompleksu Sportowego "Kresy" w Chorzowie przy ul. Wolności 139. 

Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu: 880 349 805.

 

Pełny koszt miesięcznego uczestnictwa w zajęciach wynosi 100,00 złotych i jest uiszczany przelewem bankowym - więcej informacji znajduje się TUTAJ.

W związku z wprowadzeniem RODO każdy rodzic, czy też opiekun prawny dziecka zobowiązany jest do wypełnienia nowej deklaracji członkowskiej, która będzie dostępna u trenerów prowadzących. 

Dodajmy, że w związku z uczestnictwem naszej Akademii w Programie Certyfikacyjnym PZPN każdy rodzic dzieci z grup wiekowych zobowiązany jest do zgłoszenia dziecka w systemie PZPN. Informacje na ten temat dostępne są TUTAJ. 

Przypominamy, że młodzi zawodnicy powinni posiadać strój sportowy, buty przystosowane do gry na sztucznej murawie oraz niegazowaną wodę.

Istnieje możliwość zakupu kompletu treningowego składającego się z koszulki z nadrukiem, spodenek i geter marki Adidas w kwocie 125 złotych oraz dresu (bluza + spodnie) w cenie 150 złotych. Informacji na ten temat udzielają trenerzy. 

Zachęcamy również do lektury naszych artykułów, które przybliżą rodzicom, szczególnie tym, którzy po raz pierwszy przyprowadzają swoje pociechy na zajęcia, specyfikację zajęć w najmłodszych grupach naszej Akademii. Artykuły, wraz z fotogaleriami, można znaleźć pod poniższymi linkami:

ROŚNIJ Z RUCHEM, RUCH TO ZDROWIE - TRENINGI DLA 6,7 LATKÓW

ROZWIJAJ SIĘ Z RUCHEM, RUCH TO ZDROWIE - TRENINGI DLA 4,5 LATKÓW

Zapraszamy! 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności