Wakacji z Ruchem nie będzie? Będą! Startujemy już 2 lipca!

Przekorny Adler w swoim stylu obwieścił światu, że w tego lata nasza akcja "Wakacje z Ruchem" nie odbędzie się. I po części miał rację! Nie odbędzie się jak to było w zwyczaju w sierpniu, ale miesiąc wcześniej, albowiem startujemy już 2 lipca!

W imieniu własnym oraz UKS-u Ruch Chorzów zapraszamy serdecznie wszystkie bajtle, nie tylko "Niebieskie", urodzone w latach 2010 - 2016 do wzięcia udziału w wakacyjnych zajęciach piłkarskich, które będą się odbywać w każdy wtorek oraz czwartek lipca o godz. 17.00 na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139.

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w pierwszym miesiącu wakacji nie planują wyjazdu na wypoczynek. 

Na każdego uczestnika naszej akcji "Wakacje z Ruchem" czeka pamiątkowa jubileuszowa koszulka, a ostatnie zajęcia odbędą się na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej! 

Wykwalifikowana kadra trenerska, nauka przez rozrywkę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, a do tego  aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu - wszystko to na pewno wpłynie na to, że na twarzach dzieci zagości szeroki uśmiech!

Ważne! 

W związku z wciąż obecnymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii Covid 19, a przede wszystkim mając na uwadze zdrowie dzieci i trenerów treningi będą przeprowadzone zgodnie z wytycznymi rządowymi i  Ministerstwa Zdrowia oraz Sportu. 

Warunkiem uczestnictwa dziecka w akcji jest podpisanie deklaracji członkowskiej, RODO oraz oświadczenia, które można znaleźć TUTAJ. Dokumenty można wydrukować i wypełnić wcześniej przesyłając je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub uczynić to na miejscu zbiórki - w tym wypadku prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie. 

Zajęcia będą odbywały się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139 w każdy wtorek i czwartek lipca w godzinach od 17.000 do 18.30.

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 2 lipca.

Koszt udziału w zajęciach wraz z ubezpieczeniem wynosi 150 złotych - opłatę wraz z wypełnionymi dokumentami należy uiścić osobie odpowiedzialnej za jej przyjęcie w dniu pierwszych zajęć. 

Każdy z uczestników otrzyma: jubileuszową koszulkę, Certyfikat udziału w akcji "Wakacje z Ruchem" oraz pamiątkowy medal oraz "maszket" w dniu treningu!

Dodajmy, że w przypadku rodzeństwa uczestniczącego w akcji wakacyjnej opłata wynosi:

* 2 dzieci - 125 zł / za osobę
* 3 dzieci i więcej - 100 zł / za osobę

Uwaga!

Do akcji "Wakacje z Ruchem" można przystąpić w dowolnym momencie lipca!

Zapisy, dodatkowe informacje pod numerem telefonu 880 349 805.

Zobaczcie nasz filmik promocyjny! 

 

Serdecznie zapraszamy!

Zobaczcie jak wyglądały nasze  sierpniowe zajęcia w latach ubiegłych:


Źródło: wasne

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności