Finał ''Wakacji z Ruchem'' - zasady wejścia na trybunę dla widzów

Wielkimi krokami zbliżają się ostatnie zajęcia w ramach tegorocznej akcji "Wakacje z Ruchem". Tradycyjnie odbędą się one na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej 6, a my bardzo się cieszymy, że pomimo wcześniejszych obostrzeń na trybunie będą mogli jednak zasiąść bliscy naszych milusińskich!

Uwaga! Każdy, kto zdecyduje się na przyjście w czwartek, 30 lipca na Stadion zobowiązany jest do przestrzegania poniższych zasad. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie!

Informujemy o obowiązku zajmowania co czwartego miejsca na stadionie. Nie dotyczy to:

a) osoby, która uczestniczy jako widz w meczu z dzieckiem poniżej 13 roku życia;
b) osoby, która uczestniczy jako widz w meczu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
c) osoby, która uczestniczy jako widz w meczu z osobą wspólnie zamieszkującą lub gospodarującą

Każda osoba zobowiązana jest realizować obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części (z wyłączeniem kominiarek), maski, maseczki, przyłbicy do czasu zajęcia przez niego wyznaczonego miejsca na widowni oraz podczas poruszania się na terenie stadionu.

Każda osoba wchodząca na stadion jest zobowiązana do dezynfekcji rąk  w obrębie wejść przy użyciu płynu udostępnionego przez Organizatora. Wykonanie obowiązku będzie weryfikowane przez odpowiednie osoby obecne na Stadionie.

Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 16:30. Początek finałowej akcji o godz. 17.00.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności