2016 - 2011: Zapraszamy dzieci na treningi grup naborowych ''ADLERKI''!

Nadeszła nowa era! Wszystkie Bajtle są Adlera! 

Wraz z Uczniowskim Klubem Sporotowym "Ruch" Chorzów zapraszamy na wspólne treningi w grupach naborowych "ADLERKI"! 

Mając na uwadze najlepszy rozwój dzieci spod znaku „Niebieskiej eRki” zdecydowaliśmy się na połączenie zajęć narybku Ruchu Chorzów, czyli grup naborowych U5-U10 

CO OFERUJEMY:

- większa ilość treningów
- zwiększona kadra szkoleniowa, a dzięki temu mniejsza ilość zawodników przypadająca na 1 trenera
- udział w rozgrywkach trzech lig orlików (U10) oraz dwóch żaków (U9, U8)
- rozgrywanie meczów sparingowych oraz turniejów
- treningi ogólnorozwojowe z grupą SPARTAN
- oferta treningów indywidualnych
- „grane niedziele”
- treningi najmłodszej z grup raz w tygodniu 

CO SIĘ ZMIENIA W ADMINISTRACJI:

- deklaracje członkowskie dzieci trenujących w grupach "Adlerki" składane będą tylko w AP Ruch Chorzów, a w przypadku zawodników, którzy będą uczestniczyć w rozgrywkach ligowych pod banderą UKS–u Ruch Chorzów obowiązywać będzie jedynie dodatkowe oświadczenie rodzica i zmiana przynależności na portalu Łączy nas Piłka.
- składki członkowskie opłacane będą na jedno konto podane na odwrocie 

Jak zostać członkiem grupy naborowej ADLERKI? O tym przeczytacie TUTAJ! 

Zapraszamy na treningi! 

HARMONOGRAM TRENINGÓW GRUP NABOROWYCH "ADLERKI"

(harmonogram treningów obowiązuje od 12 października br. do odwołania)


U5 (2016) – trenerzy Wojciech Basamanowicz, Tomasz Foszmańczyk

Poniedziałki i środy: 17:00 - 18:00 (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: czwartki, godz. 16:00


U6 (2015) – trenerzy Artur Olszewski, Drapała Drapała

Wtorki i piątki: godz. 17:00 - 18:00  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: czwartki, godz. 16:00


U7 (2014) – trenerzy Marek Rozwadowski, Paweł Drapała

Wtorki i piątki: godz. 18:15 - 19:15  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: środy, godz. 16:00


U8 (2013) – trenerzy Tomasz Foszmańczyk, Albert Michalik, Marcin Polok, Marek Rozwadowski

Poniedziałki: godz. 18:30 - 19:45  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Środy: godz. 18.15 - 19.30  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Piątki: godz. 17.00 - 18.15  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: czwartki, godz. 16:00


U9 (2012) – trenerzy Grzegorz Bąk, Sławomir Jarczyk, Mateusz Karcz, Szymon Tutaj

Poniedziałki:

- grupa I: 17:00 - 18:15  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

- grupa II: 16.30 - 17.45 (Kresy, ul. Wolności 139)

Wtorki: 

- grupa II: 17:00 - 18:15  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

- grupa I: 16.30 - 17.45 (Kresy, ul. Wolności 139)

Czwartki: 

- grupa I oraz grupa II: 17:00 - 18:15 (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: środy, godz. 17:00

Uwaga! Podziału na grupy dokonują trenerzy!


U10 (2011) – trenerzy Marcin Polok, Artur Olszewski, Adrian Bury, Albert Michalik

Wtorki:  18.15 - 19:45 (Kresy, ul. Wolności 139)

Czwartki oraz piątki: 18:30 - 20:00 (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: środy, godz. 17:00


Treningi z grupą SPARTAN odbywają się na hali przy ul. Omańkowskiej 1. 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności