AdleRkowa sobota z graniem!

Za nami kolejna grana sobota AdleRków!

Podczas kiedy drużyny U6 i U7 rozgrywały na halach Football-on wewnętrzne gierki, starsi udali się na turnieje oraz mecze kontrolne. I choć młodziutcy "Niebiescy" spisali się bardzo dobrze, to w grupach naborowych nie przywiązujemy uwagi do wyniku. Priorytetem jest prawidłowy rozwój dzieci, a przede wszystkim coś, co napędza ich pasję na kolejne lata gry, czyli radość z gry w piłkę, a tego w dniu dzisiejszym na pewno nie brakowało! 

Trener Albert Michalik: Dzisiaj pojechaliśmy całym rocznikiem 2011 na ostatni sparing w tym roku do Kamienia, gdzie graliśmy z Akademią Piłkarska Rybnik.

Mecz trwał 90 minut i rozgrywany był równocześnie na dwóch boiskach, dzięki czemu było mało przerw dla zawodników. Każdy pokazał się z dobrej strony wykazując się dużym zaangażowaniem, za co im bardzo dziękuję. Jutro czeka nas jeszcze ostatni turniej którym zakończymy ten rok. 

Z kolei AdleRki z rocznika 2012 zostały dziś podzielone na dwie grupy, tak, aby każdy zawodnik otrzymał szansę na maksymalną ilość czasu gry  na zielonej murawie.  

Trener Szymon Tutaj: Byliśmy dzisiaj na turnieju pod balonem w Chorzowie przy al. Sportowej. Zagraliśmy pięć meczów z Sportingiem FA Lubliniec, UKS-em Górnik Libiąż, GKS-em Katowice, Sportem Park Śląsk oraz OKS-em Olesno i spisaliśmy się naprawdę świetnie! Turniej odbywał się klasyfikacji, ale sama nasza gra z turnieju na turniej wywiera coraz lepsze wrażenie, czego dowodem było multum strzelonych bramek. Dodam, że Miron Pawlik został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Brawo! Równolegle zawodnicy, którzy nie mogli zagrać w turnieju wyjechali na mecz kontrolny z AKS-em Niwka Sosnowiec z trenerem Sławomirem Jarczykiem i również spisali się bardzo dobrze! 

Nie próżnowały również nasze AdleRki z rocznika 2013, które zagościły na boiskach pod balonem w Sosnowcu. 

Trener Patryk Damasiewicz: Rywalizowaliśmy dzisiaj w „Gwiezdnej Lidze Młodych Talentów”. W turnieju oprócz naszej drużyny uczestniczyły zespoły Rozwoju Katowice, Zagłębia Sosnowiec, Unii Oświęcim, Liska Milówki, Górala Istebna, Górnika Libiąż oraz Skawy Wadowice. Na początek dzieci toczyły rywalizację w dwóch grupach, by następnie rozgrywać mecze w „Lidze Mistrzów” i „Lidze Europy”. Gra naszego zespołu wyglądała bardzo dobrze, brakowało jedynie skuteczności oraz szczęścia pod bramką przeciwników.  Chłopcy byli zadowoleni z ilości czasu jaki rozegrali podczas całego turnieju oraz są świadomi tego, ile pracy przed nimi. Każdy zawodnik na zakończenie otrzymał pamiątkowy medal za dzielny udział w turnieju. Dziękuję bardzo rodzicom za zaangażowanie, doping podczas trwania zawodów oraz wsparcie swoich pociech.

Źródło: własne

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności