AdleRki i ich weekend pełen grania!

Nasze najmłodsze drużyny w trakcie tygodnia pracują ciężko na treningach, aby podnosić swoje umiejętności, a każdy weekend jest czasem, gdzie ta praca może zostać wykorzystana w praktyce. Adlerki rozgrywają wtedy bowiem mecze kontrolne, turnieje i gierki wewnętrzne.

Rocznik 2011

Drużyna orlika młodszego została podzielona na dwie części. Jedna z grup wzięła udział w sobotnim turnieju ,,Ruch Cup 2021'', który organizowany był w chorzowskiej hali MORIS. Więcej o tym wydarzeniu tutaj.

Druga grupa rozegrała w niedzielny poranek drugą kolejkę Zimowej Ligi Orlika organizowaną przez Śląski Związek Piłki Nożnej oraz Football - on.

Trener Adrian Bury: To był kolejny z weekendów, w którym każdy z chłopców miał okazję do zebrania sporego bagażu doświadczeń, dzięki wielu minutom spędzonym na boisku. Zimowa W niedzielny poranek każdy z chłopców obecnych na Football - on miał okazję do rywalizacji z pięcioma różnymi drużynami. Co do samej gry, to chłopcy czuli się pewnie w realizowaniu nakreślonych działań i potrafili zbudować sobie dominację nad przeciwnikami, zachowując przy tym do końca koncentrację i konsekwencję. Dziękuję chłopcom za taką postawę i cieszę się, że z dnia na dzień widać kolejne postępy.

Rocznik 2012

W niedzielny poranek pierwsza grupa żaków rozegrała mecz kontrolny z AP Champions Orzesze.

Trener Szymon Tutaj: W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejny sparing, tym razem z drużyną AP Champions Orzesze. Od samego początku chłopcy z dużym zaangażowaniem wyszli na boisko co przekładało się na dobrą grę. Fajnie zaczynamy przyswajać informację, których uczymy się na treningach i coraz lepiej wychodzą te rzeczy w trakcie spotkań. Cieszy, że z meczu na mecz poprawia się skuteczność, dzięki czemu chłopcy strzelają coraz więcej bramek i z każdej kolejnej wygranej cieszą się mocniej! Cieszymy się, także z rozwoju i zaangażowania każdego z chłopaków

Druga grupa uczestniczyła w Zimowej Lidze Żaka.

Trener Bartłomiej Pawełek: Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy wszystkich zawodników, którzy brali udział w dzisiejszych spotkaniach. Chłopcy pokazali dużo zaangażowania oraz chęci gry co zaowocowało wieloma strzelonymi bramkami, a przede wszystkim zwycięstwem z drużynami Rozwoju Katowice, Tempa Stolarzowice i Lechii 06 Mysłowice.

Roczniki 2013 i 2014

Trener Marek Rozwadowski: Drużyna z rocznika 2014 rozegrała grę wewnętrzną ze starszymi kolegami z rocznika 2013. Drużyny zostały podzielone na mniejsze zespoły, które grały na dwóch halach w Football ON. Jest to dla chłopaków okazja do zmierzania się z innym przeciwnikiem, ale jednak w spokojniejszej atmosferze.

Nie próżnował również nasz rocznik 2015, który także rozegrał pomiędzy sobą gierkę obfitującą w mnóstwo pięknych goli oraz radość z gry, co uwydatniało w uśmiechach chłopców po ostatnim gwizdku (na zdjęciu radość po zakończeniu jednego z treningów).

 

 

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności