2007: Turniej w Nakle Śląskim

30 listopada chłopcy z rocznika 2007 wzięli udział w turnieju halowym, który został zorganizowany w Nakle Śląskim. O jego przebiegu opowiedział trener Łukasz Bereta:

"Na boisku zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi. Nasza drużyna opierała się na zawodnikach z rocznika 2007 i miała możliwość sprawdzenia się ze starszymi kolegami takich drużyn jak : Ruch Radzionków, MKS Zaborze- Zabrze, Andaluzja Piekary Śląskie, Akademia Futsal Pyskowice, Piast Gliwice, UKS Gwarek Zabrze i Juventus Soccer Schools Piekary Śląskie.

W naszej grze. szczególnie na początku, było widać niepewność i obawę przed starszymi kolegami. W pierwszych trzech meczach - z Piastem, Andaluzją oraz MKS Zaborze chłopcy odnotowali trzy porażki, jednak kolejny z Gwarkiem Zabrze zakończył się remisem. Pozwoliło to naszej drużynie uwierzyć w siebie i ostatni mecz z Akademią Futsal Pyskowice wygraliśmy już 2:0. Ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce, ale możliwość ogrania się ze starszymi kolegami była bezcenna. Z meczu na mecz chłopcy robili postępy i można było zauważyć jak się rozkręcają. Był to nasz pierwszy turniej z klasyfikacją wyników, choć jak wiadomo nie one były dla nas najważniejsze."

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności