V Memoriał Przemysława Kożucha

Dnia 6 grudnia 2014 r. nasza drużyna z rocznika 2005/2006 wzięła udział w V Memoriale Przemysława Kożucha, którego gospodarzem była SKRA Częstochowa.

W turnieju wystartowało 10 drużyn, a Ruch znalazł się w grupie B z takimi zespołami jak: AKS Mikołów, LUKAM Skoczów, ŁKS Łódź oraz SKRA Częstochowa.

Nasza drużyna wygrała dwa spotkania w fazie grupowej : 7:1 z AKS Mikołów, 3:2 z LUKAM Skoczów, zremisowała 1:1 z ŁKS-em Łódź oraz musiała uznać wyższość Skry Częstochowa przegrywając 0:3.

Ostatecznie Niebiescy zajęli w grupie 2 miejsce uzyskując 7 punktów. Zgodnie z regulaminem turnieju drużyny zajmujące tą lokatę walczyły w barażach z miejscem trzecim drugiej grupy o wejście do półfinału. Tym samym chłopcy trafili na Widok Skierniewice, z którym zremisowali 2:2 i ulegli w karnych 2:3, co sprawiło, że ostatecznie pozostała im już tylko walka z ŁKS-em Łódź o piątą lokatę w turnieju. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 0:1 i w końcowym rozrachunku Niebiescy uplasowali się na 6 miejscu.

"W tym turnieju nie najważniejsze dla nas były zdobycze punktowe i gra o miejsce, lecz zdobywanie doświadczenia i doskonalenie nabytych już umiejętności oraz nauka. Chłopcy walczyli bardzo dzielnie i z pełnym zaangażowaniem, co skutkowało dobrą grą i ciekawymi, składnymi akcjami oraz pięknymi bramkami. Organizacja turnieju stała na wysokim poziomie - każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę indywidualną" - powiedział trener Mateusz Markiewicz

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności