Harmonogram treningów: roczniki 2011 - 2016

Harmonogram obowiązuje od 3 sierpnia 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r. 

U5 (2016) - trenerzy Szymon Tutaj, Tomasz Foszmańczyk

Poniedziałki i środy: 17.00 - 18.00


U6 (2015) - trener Szymon Tutaj 

Poniedziałki i środy: 18.15 - 19.15


U7 (2014) - trenerzy: Marek Rozwadowski, Artur Olszewski 

Wtorki i piątki: 17.00 - 18.15 


U8 (2013)- trenerzy Marcin Polok, Albert Michalik

Poniedziałki i czwartki:  17.00 - 18.15


U9 (2012) - trenerzy: Marek Rozwadowski, Artur Olszewski

Wtorki i piątki: 18.30 - 19.45  


U10 (2011) - trenerzy Marcin Polok, Albert Michalik, Tomasz Foszmańczyk 

Poniedziałki i czwartki: 18.30 - 19.45


Kontakt z naszymi trenerami dostępny jest TUTAJ

W jaki sposób dołączyć do Akademii? O tym przeczytacie TUTAJ.

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku z tym, że część treningów odbywać będzie się na dworze, przypominamy o prawidłowym ubiorze młodych zawodników!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Źródło: własne

Poniedziałki i piątki, godz. 16.30 

U5 (2015)- trenerzy Michał Winciersz, Artur Olszewski 
U6 (2014)- trenerzy Robert Krajcer, Krzysztof Hałgas
U9 (2011)- trenerzy Marcin Polok, Albert Michalik

Poniedziałki i piątki, godz. 18.00

U7 (2013)- trenerzy Michał Winciersz, Artur Olszewski
- U8 (2012)- trenerzy Marcin Polok, Albert Michalik
U10 (2010 - 2009)- trenerzy Robert Krajcer, Krzysztof Hałgas

ZAJĘCIA Z GRUPĄ SPARTAN: 

Środy, godz. 16.00 U5, U6, U7

Środy, godz. 17.00 - U8, U9, U10 


Więcej informacji: TUTAJ 

 

 

Harmonogram obowiązuje od 4 listopada 2019 r. do 31.03.2020 r. 

U5 (2015)

Wtorki: 17.00 - 17.45 (Szkoła Podstawowa nr 13)

Czwartki: 17.00 - 17.45 (Szkoła Podstawowa nr 1)

SPARTAN: środy, godz. 16.00  


U6 (2014)

Poniedziałki: 17.45 - 18.45 (Szkoła Podstawowa nr 21)

Piątki: 17.00 - 18.00 (Szkoła Podstawowa nr 1)

SPARTAN: środy, godz. 16.00  


U7 (2013)

Wtorki: 18.00 - 19.00 - grupa biała (Szkoła Podstawowa nr 13) 
             19.00 - 20.00 - grupa niebieska (Szkoła Podstawowa nr 13) 

Czwartki:   18.00 - 19.00 - grupa biała (Szkoła Podstawowa nr 1)
             19.00 - 20.00 - grupa niebieska (Szkoła Podstawowa nr 1)

SPARTAN: środy, godz. 16.00  


U8 (2012)

Poniedziałki:  18.00 - 19.00 - grupa biała (Szkoła Podstawowa nr 13)
                      18.15 - 19.30 - grupa niebieska (boisko Kresy)

Piątki:  18.00 - 19.00 - grupa biała (Szkoła Podstawowa nr 13)
            19.00 - 20.00 - grupa niebieska (Szkoła Podstawowa nr 13)

SPARTAN: środy, godz. 17.00  


U9 (2011)

Poniedziałki: 18.00 - 19.00 - grupa biała (Szkoła Podstawowa nr 13)
                      19.00 - 20.00 - grupa niebieska (Szkoła Podstawowa nr 13)

Piątki:  17.00 - 18.00 - grupa biała (Szkoła Podstawowa nr 13)
             18.15 - 19.30 - grupa niebieska (boisko Kresy)

SPARTAN: środy, godz. 17.00  


U10 (2010)

Poniedziałki: 18.45 - 20.00 - grupa biała (Szkoła Podstawowa nr 21)
                      18.45 - 20.15 - grupa niebieska (boisko Kresy)

Piątki: 18.00 - 19.00 - grupa biała (Szkoła Podstawowa nr 1)
                19.00 - 20.00 - grupa niebieska (Szkoła Podstawowa nr 1)

SPARTAN: środy, godz. 17.00  


UWAGA! Podziału na grupy dokonują trenerzy! Osoby przychodzące na trening po raz pierwszy proszeni są o zgłoszenie się na zajęcia grup białych. 

Kontakt z naszymi trenerami dostępny jest TUTAJ

Miejsca treningów w Chorzowie:

- Szkoła Podstawowa nr 13 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Styczyńskiego 32;
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, ul. Dąbrowskiego 41;
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gerarda Cieślika, ul. Wolności 133;
- boisko Kresy - ul. Wolności 139

W związku z tym, że część treningów odbywać będzie się na dworze, przypominamy o prawidłowym ubiorze młodych zawodników!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Źródło: własne

Poniedziałki i piątki, godz. 16.30 

U5 (2015)- trenerzy Michał Winciersz, Artur Olszewski 
U6 (2014)- trenerzy Robert Krajcer, Krzysztof Hałgas
U9 (2011)- trenerzy Marcin Polok, Albert Michalik

Poniedziałki i piątki, godz. 18.00

U7 (2013)- trenerzy Michał Winciersz, Artur Olszewski
- U8 (2012)- trenerzy Marcin Polok, Albert Michalik
U10 (2010 - 2009)- trenerzy Robert Krajcer, Krzysztof Hałgas

ZAJĘCIA Z GRUPĄ SPARTAN: 

Środy, godz. 16.00 U5, U6, U7

Środy, godz. 17.00 - U8, U9, U10 


Więcej informacji: TUTAJ 

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności