Kolejne turnieje Adlerków

Ostatni weekend przed wakacjami był bardzo ciekawy dla zawodników z grup , naborowych - Adlerki. Rozegraliśmy dwa turnieje, w których udział wzięły drużyny orlików młodszych i żaków młodszych.

W miniony weekend miał miejsce Turniej Football-on Cup dla rocznika 2014.
Turniej rozpoczął się minutą ciszy dla uczczenia pamięci zmarłej Pani Prezydent Rudy Śląskiej Grażyny Dziedzic.
Klasyfikacja końcowa turnieju 
W turnieju udział wzięły następujące drużyny:
AP Banik Ostrava
KS Stadion Śląski
Akademia BVB
Gwiazda Ruda Śląska
Football-on
RKS Radomsko
Sparta Katowice
AP Ruch Chorzów
 

Chłopcy z rocznika 2012 udali się do Augustowa w województwie Podlaskim, gdzie wzięli udział w turnieju Sparta Cup. Powodem do dumy jest indywidualna nagroda dla Karola Klaużyńskiego, który został królem strzelców rozgrywek! Był to już drugi turniej z tej edycji, w którym zagrał nasz zespół. Oprócz emocji piłkarskich na wszystkich uczestników czekało bardzo wiele ciekawych atrakcji takich jak chociażby: rejs statkiem po jeziorze, wspólny grill oraz gry i zabawy organizowane przez organizatorów. Wyjazd był świetnym przedsięwzięciem, podczas którego każde z dziecko mogło się świetnie bawić. Pragniemy złożyć ogromne podziękowania dla FC Blue England za wsparcie w organizacji wyjazdu.

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności