Terminarz: Wszystkie zespoły | [ Okręgowa liga orlików młodszych - zielona ]


Kolejka 1

poniedziałek, 06.09.2021
17:00 Centrum Szkolenia AP II-Centrum Szkolenia AP_ - _
wtorek, 07.09.2021
16:00 KS Rozwój Katowice-SRS Gwiazda Ruda Śl._ - _
16:00 BKS Sparta Katowice-LKS Unia Kosztowy_ - _
16:00 SMS Ruda Śląska-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:00 Lechia 06 Mysłowice-KS Stadion Śląski Chorzów_ - _

Kolejka 2

wtorek, 14.09.2021
16:00 BKS Sparta Katowice-KS Rozwój Katowice_ - _
16:00 SRS Gwiazda Ruda Śl.-Centrum Szkolenia AP II_ - _
16:00 LKS Unia Kosztowy-KS Stadion Śląski Chorzów_ - _
16:00 Centrum Szkolenia AP-SMS Ruda Śląska_ - _
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Lechia 06 Mysłowice_ - _

Kolejka 3

wtorek, 21.09.2021
16:00 KS Rozwój Katowice-LKS Unia Kosztowy_ - _
16:00 KS Stadion Śląski Chorzów-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:00 SMS Ruda Śląska-SRS Gwiazda Ruda Śl._ - _
16:00 Lechia 06 Mysłowice-Centrum Szkolenia AP_ - _
16:00 Centrum Szkolenia AP II-BKS Sparta Katowice_ - _

Kolejka 4

wtorek, 28.09.2021
15:30 BKS Sparta Katowice-SMS Ruda Śląska_ - _
15:30 KS Rozwój Katowice-Centrum Szkolenia AP II_ - _
15:30 SRS Gwiazda Ruda Śl.-Lechia 06 Mysłowice_ - _
15:30 Centrum Szkolenia AP-KS Stadion Śląski Chorzów_ - _
15:30 LKS Unia Kosztowy-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _

Kolejka 5

wtorek, 05.10.2021
15:30 SMS Ruda Śląska-KS Rozwój Katowice_ - _
15:30 Lechia 06 Mysłowice-BKS Sparta Katowice_ - _
15:30 Centrum Szkolenia AP II-LKS Unia Kosztowy_ - _
15:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-Centrum Szkolenia AP_ - _
15:30 KS Stadion Śląski Chorzów-SRS Gwiazda Ruda Śl._ - _

Kolejka 6

wtorek, 12.10.2021
15:00 BKS Sparta Katowice-KS Stadion Śląski Chorzów_ - _
15:00 KS Rozwój Katowice-Lechia 06 Mysłowice_ - _
15:00 Centrum Szkolenia AP II-SMS Ruda Śląska_ - _
15:00 LKS Unia Kosztowy-Centrum Szkolenia AP_ - _
15:00 SRS Gwiazda Ruda Śl.-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _

Kolejka 7

wtorek, 19.10.2021
15:00 KS Stadion Śląski Chorzów-KS Rozwój Katowice_ - _
15:00 Centrum Szkolenia AP-SRS Gwiazda Ruda Śl._ - _
15:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-BKS Sparta Katowice_ - _
15:00 KS Stadion Śląski Chorzów-Centrum Szkolenia AP II_ - _
15:00 SMS Ruda Śląska-LKS Unia Kosztowy_ - _

Kolejka 8

wtorek, 26.10.2021
14:30 SMS Ruda Śląska-Lechia 06 Mysłowice_ - _
14:30 BKS Sparta Katowice-Centrum Szkolenia AP_ - _
14:30 KS Rozwój Katowice-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
14:30 Centrum Szkolenia AP II-KS Stadion Śląski Chorzów_ - _
14:30 LKS Unia Kosztowy-SRS Gwiazda Ruda Śl._ - _

Kolejka 9

wtorek, 09.11.2021
14:00 Centrum Szkolenia AP-KS Rozwój Katowice_ - _
14:00 SRS Gwiazda Ruda Śl.-BKS Sparta Katowice_ - _
14:00 KS Stadion Śląski Chorzów-SMS Ruda Śląska_ - _
14:00 Lechia 06 Mysłowice-LKS Unia Kosztowy_ - _
14:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Centrum Szkolenia AP II_ - _

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności