Co słychać u AdleRków?

Runda wiosenna wystartowała już dla większości naszych drużyn, które biorą udział w rozgrywkach ligowych. My nie zapominamy jednak o najmłodszym narybku naszej Akademii. AdleRki, jak w każdy weekend, rozegrały mecze sparingowe, turniej oraz gierki wewnętrzne, o czym opowiedzieli nasi trenerzy. 

Rocznik 2014

Drużyna skrzatów starszych miała okazję do spróbowania swoich sił podczas sobotniej drugiej kolejki Ligii Skrzata.

Trener Marek Rozwadowski: Za nami druga edycja Ligii Skrzata na Football-on. Kolejny raz można było u zawodników zaobserwować wielką radość wynikającą z gry i strzelania bramek. Chłopcy wyglądają coraz pewniej i odważniej w poczynaniach na boisku.

Poprawiono: poniedziałek, 22, marzec 2021 15:52

Odsłony: 176

Czytaj więcej: Co słychać u AdleRków?

Kolejne weekendowe starcia AdleRków!

Podczas ostatniego weekendu wiele ciekawych rzeczy działo się u naszych najmłodszych zawodników. Grupy naborowe pod patronatem Adlera miały okazję do zdobycia cennego doświadczenia podczas rozgrywanych meczów. Szczegóły poniżej! 

Rocznik 2011

W niedzielę drużyna orlików młodszych pod opieką trenerów Marcina Poloka i Adriana Burego rozegrała ostatnią kolejkę Zimowej Ligi Orlika, która rozgrywała się na obiektach Football - on.

Trener Adrian Bury: Tak jak podczas ostatnich kolejek rozgrywanych w ramach Zimowej Ligii podzieliliśmy naszą grupę na dwa zespoły, z których każdy miał okazję do zagrania pięciu spotkań.

Poprawiono: poniedziałek, 15, marzec 2021 16:01

Odsłony: 247

Czytaj więcej: Kolejne weekendowe starcia AdleRków!

AdleRki i ich weekend pełen grania!

Nasze najmłodsze drużyny w trakcie tygodnia pracują ciężko na treningach, aby podnosić swoje umiejętności, a każdy weekend jest czasem, gdzie ta praca może zostać wykorzystana w praktyce. Adlerki rozgrywają wtedy bowiem mecze kontrolne, turnieje i gierki wewnętrzne.

Rocznik 2011

Drużyna orlika młodszego została podzielona na dwie części. Jedna z grup wzięła udział w sobotnim turnieju ,,Ruch Cup 2021'', który organizowany był w chorzowskiej hali MORIS. Więcej o tym wydarzeniu tutaj.

Poprawiono: wtorek, 09, marzec 2021 13:55

Odsłony: 222

Czytaj więcej: AdleRki i ich weekend pełen grania!

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności