Niestraszny nam upał - pierwsze zajęcia ''Wakacji z Ruchem'' z rekordową ilością uczestników! /foto/

Czwartkowe popołudnie na Kresach - palące słońce, zielona murawa i niemal osiemdziesiąt uśmiechniętych twarzy dzieci biegających po boisku! 

Jest nam niezmiernie miło, że nasza akcja "Wakacje z Ruchem", którą prowadzimy wraz UKS-em Ruch Chorzów spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem, aniżeli w latach ubiegłych. Cieszymy się tym bardziej, że przyciągnęła ona nie tylko chłopców trenujących na co dzień w naszej Akademii lub innych ościennych klubach, ale również dzieci, których rodzice zdecydowali się po raz pierwszy przyprowadzić swoje pociechy na zajęcia piłki nożnej.

Mamy nadzieję, że zajęcia z naszą kadrą trenerską dostarczyły wszystkim wielu radosnych przeżyć, a jeśli ktoś

''Wakacje z Ruchem'' czas zacząć!!!

Już jutro, 2 sierpnia rozpoczynamy naszą coroczną akcję "Wakacje z Ruchem"!

Pogoda dopisuje, lato w pełni - prosimy więc dzieci o zabranie na inauguracyjne zajęcia nakrycia na głowę oraz niegazowanego napoju.

Czekamy na Was na Kresach w Chorzowie przy ul. Wolności 139! Startujemy o godz. 16.30! Przypominamy, że treningi przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek z roczników 2008 - 2014.

Każdy rodzic lub opiekun prawny uczestnika naszej akcji zobowiązany jest do wypełnienia i złożenia w dniu treningu ankiety, którą można pobrać TUTAJ
Ankiety są również dostępne u trenerów prowadzących zajęcia.

Poprawiono: środa, 01, sierpień 2018 12:48

Odsłony: 713

Czytaj więcej: ''Wakacje z Ruchem'' czas zacząć!!!

2008-2014: Nie macie planów na sierpień? Zapraszamy na coroczną akcję ''Wakacje z Ruchem''!

Akademia Piłkarska Ruch Chorzów oraz UKS Ruch Chorzów serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z roczników 2008 - 2014 do wzięcia udziału w sierpniowych treningach piłkarskich!

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w sierpniu nie planują wyjazdu na wakacyjny wypoczynek. Na każdego uczestnika naszej akcji "Wakacje z Ruchem" czeka pamiątkowa koszulka, a ostatnie zajęcia odbędą się na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej! Nie zabraknie na nich wyjątkowych gości!

Trener Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta: Przed nami czwarta edycja akcji "Wakacje w Ruchu". Z roku na rok cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem, liczymy więc na to, że i teraz będzie podobnie. Istotne jest to, że wychodzimy z inicjatywą nie tylko do zawodników naszej Akademii, bądź UKS-u Ruch Chorzów, ale do wszystkich dzieci - chłopców, dziewczynek - które chciałyby aktywnie spędzać popołudnia na świeżym powietrzu. Każdy jest u nas mile widziany!

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski