U17: RUCH CHORZÓW vs LECH POZNAŃ! JUŻ DZSIAJ WIELKI FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI!

Już dzisiaj, na boisku bocznym przy ul. Cichej 6 odbędzie się pierwszy mecz finałowy Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, w którym przeciwnikiem naszej drużyny będzie Lech Poznań! Czekamy na Was o godz. 15.00!!!

Niebiescy po zwycięstwie w Lidze Makroregionalnej przez półfinał przeszli jak burza. Podopieczni trenerów Mateusza Michalika i Mateusza Markiewicza pokonali, co prawda skromnie, w meczu wyjazdowym Motor Lublin 1:0, jednak w spotkaniu na Cichej udowodnili bezapelacyjnie swoją wyższość i pokonali lublinian 3:0.

A co wiemy o naszym finałowym przeciwniku? Lech fazę eliminacyjną w Makroregionie przeszedł

bez jednej porażki, z zaledwie dwoma remisami i bilansem bramkowym 51:9. Dla porównania nasz zespół zdobył w lidze 52 gole, a stracił ich 10.
Półfinałowym przeciwnikiem poznaniaków była Polonia Warszawa. Na własnym terenie "Kolejorz" pokonał warszawski zespół 1:0, natomiast w spotkaniu wyjazdowym, po dogrywce, uległ mu 1:2. Zadecydowała jednak bramka strzelona na wyjeździe, która dała Lechowi awans do finału.

Nie ulega wątpliwości, że przed nami arcyciekawe, emocjonujące widowisko piłkarskie, na które - docierają do nas informacje - zmobilizowały się grupy kibicowskie Ruchu! Liczymy na to, że będzie to prawdziwe święto w Chorzowie! Liczymy na głośny, kulturalny doping! Niech poniesie naszą drużynę do zwycięstwa!

Pamiętajcie! 25 czerwca! Niedziela! Boisko boczne, ul. Cicha 6! Godzina 15.00! Czekamy na Was!

Źródło: własne

Foto: Kasia Wojtek

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski