U17/JMł I: ''Umiejętności były po stronie rywala'' - przegrywamy w Tychach

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH 

TYSKI SPORT - RUCH CHORZÓW 3:0

Trener Łukasz Joniec: Mecz zaczął się od przejęcia inicjatywy przez Tychy, która przełożyła się na całą pierwszą połowę. Rywale mieli więcej sytuacji, częściej byli przy piłce i całkowicie nas zdominowali. Pod bramkę przeciwnika podeszliśmy zaledwie trzy razy, ale nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału. Tyski Sport zepchnął nas do defensywy, więc skupialiśmy się głównie na obronie. Nasza gra wyglądała słabo. Po przerwie chłopcy wyszli na boisko dużo pewniejsi i mogliśmy zobaczyć zalążek składniejszych akcji ofensywnych.

W przeciągu ostatnich 15 minut stworzyliśmy ze trzy, cztery akcje, ale nie były one "czyste". Przy straconych golach powinniśmy się lepiej zachować, podejmować też lepsze decyzje - kiedy wybić, podać, wchodzić w drybling. Chłopcy na pewno walczyli z wielkim zaangażowaniem, tego nie można im odmówić. Brawa za walkę, jednak umiejętności były dzisiaj po stronie rywala.

Tyski Sport - Ruch Chorzów 3:0 (1:0)

1:0 - 9'
2:0 - 43'
3:0 - 53'

Skład: Aksamit - Latała (41' Latała), Gatrzkie, Turoń, Kaletka, Miarka, Siwek (72' Wypior), Baron (41' Widawski), Zajączkowski (58' Spodzieja), Jankowski (58' Milewski), Bąk (78' Mazurek J.)

Rezerwowi: Żerdziński

Następny mecz: 03.09, godz. 11.00 Ruch Chorzów - Rekord B-B

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski