U15: ''Brawo drużyna'' - Wysoka wygrana trampkarzy

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

Polonia Bytom - Ruch Chorzów 0:8

Trener Piotr Bogusz: W dzisiejszym meczu chłopcy można powiedzieć zagrali na ,,swoim'' poziomie, czyli bardzo dobrze. Świetnie zrehabilitowaliśmy się po ostatnim słabym meczu, będąc dzisiaj drużyną zdecydowanie lepszą. Szybko odbieraliśmy piłkę zawodnikom Polonii i tworzyliśmy swoje ciekawe akcje, które skrzętnie wykorzystywaliśmy. Brawo drużyna!

Poprawiono: niedziela, 07, listopad 2021 21:07

Odsłony: 219

Czytaj więcej: U15: ''Brawo drużyna'' - Wysoka wygrana trampkarzy

U15: ''To była dla nas lekcja'' - Porażka trampkarzy w Żarkach

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

 LKS Zieloni Żarki - Ruch Chorzów 3:1

Trener Jan Sochań: Nasza dzisiejsza wizyta w Żarkach zakończyła się zasłużoną porażką, której nie możemy tłumaczyć jedynie problemami kadrowymi. Broniąca się przed spadkiem drużyna Zielonych, kiedy tylko wyczuła naszą dzisiejszą słabość, pokazała dobrą i skuteczną grę. Dzisiejsze zwycięstwo przeciwnika pozwoliło im wydostać się z ostatniego miejsca i dało nadzieję na walkę o awans. Gratulujemy rywalom i dziękujemy za gorzką lekcję futbolu.

Poprawiono: niedziela, 31, październik 2021 11:22

Odsłony: 203

Czytaj więcej: U15: ''To była dla nas lekcja'' - Porażka trampkarzy w Żarkach

U15: ''Zadecydowały niewykorzystane sytuacje'' - Tychy zgarniają komplet punktów

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

 RUCH CHORZÓW - GKS TYCHY 3:5

Trener Piotr Bogusz: Dobrze zaprezentowali się w ostatnim spotkaniu z Tychami nasi zawodnicy. Byliśmy w większej części spotkania drużyną lepszą, punktem zwrotnym były niewykorzystane sytuacje przy wyniku 2:0. Goście zdobyli bramkę kontaktową i mecz się wyrównał. Na przerwę schodziliśmy z remisem 3:3. W drugiej połowie, pomimo naszej dobrej gry, tracimy dwa gole i Tychy wywożą trzy punkty. Niestety w spotkaniu dwóch naszych zawodników doznało kontuzji. Mikołaj Droździok, który złamał palec oraz Dominik Kiełtyka, który zszedł z boiska ze złamaną ręką. Życzymy chłopakom szybkiego powrotu do zdrowia.

Poprawiono: poniedziałek, 25, październik 2021 10:16

Odsłony: 243

Czytaj więcej: U15: ''Zadecydowały niewykorzystane sytuacje'' - Tychy zgarniają komplet punktów

U15: ''Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze'' - pokaźne zwycięstwo z Gwarkiem

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

Gwarek Zabrze - RUCH CHORZÓW 1:5

Trener Piotr Bogusz: Spotkanie z Gwarkiem Zabrze na nietypowym ,,małym'' boisku nie należał do łatwych. W początkowych fragmentach każda drużyna miała swoje szanse, ale to my wyszliśmy na prowadzenie po ładnym uderzeniu z dystansu. Po zdobyciu gola tworzyliśmy sobie kolejne sytuacje pod bramką rywali, dwie z nich zakończyły się kolejnymi golami. Druga połowa to, także bardzo dobra gra z naszej strony i kolejne dwa trafienia. W końcówce meczu straciliśmy gola po stałym fragmencie gry. Chłopcy bardzo dobrze zaprezentowali się na wcześniej wspomnianym specyficznym boisku. Tworzyliśmy składne akcje, a po stracie piłki prawidłowo reagowali, tak jak założyliśmy sobie na odprawie przed meczowej.

U15: ''Wygraliśmy tylko pierwszą połowę'' - Raków wywozi z Chorzowa komplet punktów

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

 RUCH CHORZÓW - Raków Częstochowa 1:3

Trener Piotr Bogusz: Szkoda dzisiejszego meczu z Rakowem. Pierwsza połowa kończy się naszym prowadzeniem 1:0 po trafieniu Mateusza Sonity. Druga połowa była bardzo wyrównana, gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Niestety tracimy dwie bramki w bardzo krótkim odstępie czasowym. Rywal zdołał pokonać naszego bramkarza dwukrotnie w odstępie zaledwie dwóch minut. Po tych ciosach nie potrafiliśmy się już podnieść i nawiązać ponownej walki. Trzeba przyznać, że Raków pod względem piłkarskim wyglądał dzisiaj bardzo dobrze.

U14: Szymon Bogusz powołany na mecz Kadry Śląska!

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników z rocznika 2008 (U14), którzy zostali powołani na mecz z rówieśnikami Małopolskiego ZPN-u. 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż uznanie w oczach trenera reprezentacji naszego województwa znalazł Szymon Bogusz.

Spotkanie odbędzie się 13 października o godz. 13.00 na obiekcie Stadionu Śląskiego.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia, Szymon! Trzymamy kciuki!

Poprawiono: środa, 06, październik 2021 06:35

Odsłony: 600

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności