U-15/2001: Sparingi - bez porażki w Jarocinie

Nasi trampkarze przebywają aktualnie na obozie zimowym w Jarocinie. Nieodzownym elementem ich przygotowań do rundy wiosennej są, oczywiście, mecze kontrolne.

We wtorek podopieczni trenerów Sławomira Podlasa oraz Roberta Krajcera zmierzyli się z rówieśnikami z miejscowej Jaroty Jarocin, a w dniu dzisiejszym z rok starszymi kolegami z Podbeskidzie Bielsko Biała.
Pierwsze ze spotkań zakończyło się zwycięstwem Niebieskich 3:0, z kolei drugie remisem 1:1. Gole z Jarotą zdobyli Łoziński, Bogacz i Kalisz, natomiast z BBTS-em Kaletka.

Trener Sławomir Podlas: Jeśli chodzi o mecz z Jarotą, to był to

przeciwnik z wyższej półki. Chłopcy zagrali fajne spotkanie, zastosowali wysoki pressing, przez co przeciwnik nie mógł nawiązać z nami równej walki ani stworzyć klarownej sytuacji. Jestem zadowolony, bo była to dobra forma treningu, a jednocześnie przydatny mecz pod względem szkoleniowym. W sparingu z Podbeskidziem widoczna była fizyczna przewaga naszych rywali. Chłopcy byli bardziej wybiegani, a my w pierwszej połowie nie potrafiliśmy stworzyć okazji bramkowych. Po przerwie i kilku wskazówkach nasz styl gry uległ zmianie, czego efektem była zdobyta bramka. Pomimo tego, że mogliśmy się nawet pokusić o zwycięstwo jestem z tego spotkania umiarkowanie zadowolony.

Ruch Chorzów - Jarota Jarocin 3:0
Bramki: Łoziński, Bogacz, Kalisz

Ruch Chorzów - BBTS Podbeskidzie Bielsko - Biała 2000 1:1
Bramka: Kaletka