U15/2001 I: "Zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo" - wygrywamy z Górnikiem!

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH

 RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE 3:2

W zaległym spotkaniu rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy nasi piętnastolatkowie zmierzyli się na własnym terenie z Górnikiem Zabrze.

Po dwóch trafieniach Rudka i jednym Łozińskiego Niebiescy, po raz pierwszy w rozgrywkach ligowych trampkarzy, zainkasowali w meczu z zabrzanami pełną pulę wygrywając 3:2!

Trener Sławomir Podlas: Piłkarsko byliśmy lepsi, prowadziliśmy grę, a przeciwnik skupiał się głównie na długich wybiciach w głąb pola. I tak straciliśmy pierwszą bramkę - daleki wykop, nasz obrońca sfaulował rywala i Górnik objął prowadzenie po rzucie karnym.

Zdołaliśmy jednak skonstruować kilka ładnych akcji, które zakończyły się precyzyjnymi strzałami, dzięki czemu wygraliśmy dzisiejszy mecz. Nie mniej w naszej grze było dużo nerwowości, niecelnych podań i braku płynności. Być może nie był to mecz miły dla oka, ale zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo.

Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 3:2 (3:1)

Bramki Ruch Chorzów: Rudek x2, Łoziński

Kadra meczowa*: Frankowski - Kaletka, Gemborys, Mazurek, Gnojczewski - Łoziński, Bogusz, Machulec, Kryś, Przybyła - Rudek / Owsiński, Bąk, Bogacz, Gierut, Gieroń, Kalisz

*Od rundy wiosennej w rozgrywkach tej ligi obowiązują zmiany lotne.

Następny mecz: 10.04, godz. 13.00 Ruch Chorzów - Rozwój Katowice

Źródło: własne

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności