U17-U15: Pierwszy trening w Rewalu - ''U nas wszystko OK!'' /foto/

Wczoraj w godzinach wieczornych juniorzy młodsi oraz trampkarze starsi (roczniki 2000,2001 i 2002) dotarli do Rewala, gdzie przez najbliższy tydzień będą trenować oraz rozegrają kilka meczów kontrolnych.

Po porannym marszobiegu po plaży po południu przyszedł czas na właściwy trening. Juniorzy młodsi doskonalili umiejętności taktyczne gry na boisku, a roczniki młodsze podczas swoich zajęć na hali podnosiły swoją sprawność ogólną i elementy techniki indywidualnej.

Przypomnijmy, że rano otrzymaliśmy od naszego sztabu wiadomość:

Pierwszy trening za nami. Marszobieg po plaży zaliczony. U nas wszystko OK - poinformował trener Sławomir Podlas. - Zaraz wybieramy się do kościoła. Po południu młodsi pójdą na halę , a starsi na boisko.

Jutro rocznik 2002 rozegra sparing z Jagiellonią Białystok, która przebywa w ośrodku razem z nami. Mecz odbędzie się o godz. 10.30..

W pozostałych spotkaniach towarzyskich podopieczni trenerów Mateusza Michalika oraz Mateusza Markiewicza zmierzą się we wtorek z Bałtykiem Koszalin, a w czwartek z Vinetą Wolin. Z kolei drużyna trenerów Daniela Tukaja i Łukasza Jońca już jutro zagra z Jagiellonią Białystok, a w czwartek również z Vinetą Wolin.

Niebiescy wrócą do Chorzowa 28 stycznia.

Dzięki uprzejmości i zaangażowniu naszych szkoleniowców prezentujemy kilka zdjęć z dzisiejszego dnia w Rewalu.

POPOŁUDNIOWE TRENINGI NA HALI I BOISKU

PORANNE PRZYWITANIE Z MORZEM

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski