U-17/U-15 Obóz w Rewalu: Młodsi wygrywają z Jagiellonią, starsi ciężko trenują /foto/

Dobiega końca drugi dzień zgrupowania w Rewalu. Przed południem zawodnicy z rocznika 2002/2001 rozegrali mecz kontrolny z  Jagiellonią Białystok. Spotkanie zakończyło się wygraną Niebieskich 4:1. Dwoma trafieniami popisał się Marek Gierut, natomiast po jednym dołożyli Jakub Stępień i Bartłomiej Miarka.

- Bardzo fajny, pożyteczny sparing. Pierwsza połowa wyrównana, jednak potrafiliśmy wykorzystać stałe fragmenty gry - dwie bramki padły po rzutach wolnych, jedna po rzucie karnym. Po przerwie gra stała się nieco szarpana, rotowaliśmy składem i pozycjami zawodników.

Po bardzo ładnej akcji inteligentnie w polu karnym zachował się Bartek Miarka i tak zdobyliśmy czwartego gola. Jagiellonia grała odważną piłkę, podobnie jak my i cieszymy się, że mogliśmy się zmierzyć z kimś spoza naszego regionu - powiedział trener Sławomir Podlas.

Juniorzy młodsi odbyli natomiast dziś trening na hali. Jutro czeka ich pierwszy z zaplanowanych podczas pobytu w Rewalu sparing. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Bałtyk Koszalin.

Cieszymy się, że mamy możliwość udostępnienia kilku zdjęć z dzisiejszego dnia - dziękujemy trenerom, że znajdują czas na zrobienie kilku fotek!

MECZ KONTROLNY RUCH CHORZÓW 2002/2001- JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 4:1 (3:1)

TRENING NA HALI 2001/2000

Źródło: własne
Foto: S. Podlas, Ł. Joniec

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski