Weekend z ligą - ruszamy pełną parą!

Ruszamy pełną parą! W ten weekend oraz w poniedziałek na ligowe boiska wybiegną wszystkie z naszych drużyn! Oznacza to, że w najbliższych trzech dniach będziemy świadkami dziesięciu emocjonujących meczów o punkty!

Zobaczmy z kim zmierzą się nasze zespoły, które już "pierwsze koty za płoty" w tej rundzie mają za sobą.

Juniorzy starsi wyjadą do Tych, gdzie gospodarzem spotkania będzie wymagający rywal - Tyski Sport. W pierwszym meczu Niebiescy ulegli tyszanom 1:2 - pora więc na rewanż. Oba zespoły w tabeli dzielą dwa miejsca (druga i czwarta pozycja) oraz 7 punktów - to niewiele.

Niebiescy wiosnę rozpoczęli od dwóch wygranych i jednego remisu, zaś Tyski Sport we wszystkich trzech spotkaniach zainkasował komplet punktów. Zapowiada się emocjonujące widowisko! Spójrzmy na STATYSTYKI PRZEDMECZOWE

W Lidze Markoregionalnej nasz zespół czeka pojedynek na własnym terenie ze Stalą Brzeg, która w pierwszym spotkaniu uległa MKS-owi MOSiR Opole 1:4. Niebiescy z inauguracyjnego meczu również powrócili bez punktów - przegrali z Miedzią Legnica 2:3. Liczymy jednak na złe dobrego początki!

Pierwszoligowi juniorzy młodsi powalczą o pełną pulę w derbach Chorzowa z GTV Stadion Śląski i nie będzie to jedyny pojedynek z drużyną tego klubu w ten weekend (nasi orlicy 2006, jak i juniorzy młodsi z ligi szóstej również zmierzą się w swoich meczach z zespołem "zza miedzy").
Drużyna Daniela Tukaja i Łukasza Jońca po remisie z BTS-em Rekord ma na swoim koncie jeden punkt, Stadion z kolei ma ich zero - w pierwszym meczu uległ Zagłębiu Sosnowiec 0:2.

Kolejne dwie drużyny do drugiej kolejki ligowej podejdą z trzema punktami na koncie - trampkarze z rocznika 2003 spotkają się w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem, natomiast młodzicy z rocznika 2004 w wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z MOSiR-em Myszków. Obydwaj rywale naszych drużyn w pierwszych swoich meczach musieli uznać wyższość przeciwników.

Przed pozostałymi naszymi zespołami spotkania inaugurujące rundę wiosenną. Oprócz wspomnianych wcześniej dwóch meczów ze Stadionem, Niebiescy zmierzą się jeszcze z MUKP Dąbrowa Górnicza (2002), SMS-em Ruda Śląska (2003 II) oraz APN-em Siemianowice Śląskie (2005).

WEEKEND W PIGUŁCE:
 
U-19  I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
26.03, godz. 11.00  Tyski Sport - Ruch Chorzów (ul. Edukacji 7)

U-17 I  Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych
25.03, godz. 13.00 Ruch Chorzów - Stal Brzeg (Kresy)

U-17 II   I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
25.03, godz. 09.00 Ruch Chorzów - GTV Stadion Śląski Chorzów (Kresy)

U-17 III  VI Okręgowa Liga Juniorów Młodszych
26.03, godz. 11.00 Ruch Chorzów - GTV Stadion Śląski Chorzów (Kresy)

U-15 2002  III Wojewódzka Liga Trampkarzy
25.03, godz. 09.30  MUKP Dąbrowa Górnicza - Ruch Chorzów

U-14 2003I  I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych
25.03, godz. 11.00  Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

U-14  2003 II  IV Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych
25.03, godz. 10.30  SMS Ruda Śląska - Ruch Chorzów

U-13/2004  II Wojewódzka Liga Młodzików
25.03, godz. 11.00 MOSiR Myszków - Ruch Chorzów 

U-12/2005 IV Okręgowa Liga Młodzików Młodszych
26.03, godz. 09.00  APN Siemianowice Śl. - Ruch Chorzów

U-11/2006 V Okręgowa Liga Orlików
27.03, godz. 15.30  GTV Stadion Chorzów - Ruch Chorzów

U-9/2008
26.03 Turniej Pogoń Ruda Śląska

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski