2000: Wygrana w turnieju w Łaziskach!

Komplet zwycięstw w pięciu spotkaniach, jedna stracona bramka przy 16 strzelonych - oto bilans występu naszej drużyny w halowym turnieju, jaki odbył się w dniu 18 stycznia w Łaziskach Górnych. W walce o najwyższe trofea w 14-to minutowych meczach rywalizowało ze sobą 10 drużyn podzielonych na dwie grupy.

 

 

Tę fazę rozgrywek Niebiescy przeszli jak burza i na dobrą sprawę dopiero mecz finałowy dostarczył kibicom i zawodnikom większych emocji.

Wyniki spotkań w grupie:

Ruch Chorzów - Stal Zabrze 3:0
- Korzec (as. Bargiel)
- Bednara (as. Gąsior)
- Gąsior (as. Bargiel)

Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice 3:0
- Jabłonka (as. Hołoś)
- Hołoś
- Korzec (as. Bargiel)

Ruch Chorzów - Fortuna Wyry 4:0
- Jabłonka x 2 (as. Hołoś, Paszek)
- Hołoś
- Korzec (as. Bargiel)

Ruch Chorzów - Polonia Łaziska II 5:0
- Schulke x 2 (as. Bargiel)
- Korzec x 2 - (as. Bargiel)
- Kulejewski

W meczu finałowym naszym przeciwnikiem został Gwarek Zabrze i było to zdecydowanie najciekawsze spotkanie tego turnieju. Co prawda Zabrzanie zagrozili naszej bramce zaledwie raz, jednak skuteczność strzału spowodowała, że przez większość spotkania byli bliżsi zwycięstwa w tym pojedynku. Prowadzenie sprowadziło Gwarek głównie do gry w defensywie, która skutecznie uniemożliwiała nam doprowadzenie do wyrównania wyniku. Na dwie minuty  przed końcowym gwizdkiem ta sztuka udała się Patrykowi Korzec, który skierował futbolówkę z rzutu rożnego wprost pod nogi bramkarza, a ta rykoszetem wpadła do siatki. Na podwyższenie wyniku zabrakło już czasu i o naszym ostatecznym zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Nasi zawodnicy (Kulejewski, Schulke, Mrozek, Machała) okazali się silniejsi w tej wojnie nerwów pewnie wykorzystując "jedenastki", co przy jednym błędzie zawodnika Gwarka pozwoliło na radość z faktu zwycięstwa w turnieju.

Nagrodę spikera w postaci koszulki odebrał Artur Jabłonka, natomiast statuetka króla strzelców trafiła do Patryka Korzec. GRATULUJEMY !!! :)

Skład naszej drużyny: Bielecki, Machała, Kulejewski, Bednara, Bargiel, Hołoś, Schulke, Mrozek, Gąsoir, Paszek, Jabłonka, Korzec

Dziękujemy organizatorom turnieju, KS Polonia Łaziska, za zaproszenie, serdecznie przyjęcie oraz profesjonalną organizację imprezy w atmosferze walki fair - play.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności