U15/2003 III: ''Podtrzymamy zwycięską passę'' - trampkarze zapewnili sobie utrzymanie w III lidze /foto/

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 2:4

Trener Michał Winciersz: Pierwsza połowa nie należała do dobrej w naszym wykonaniu. Co prawda mieliśmy przewagę, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, lecz zabrakło skuteczności i podejmowania troszkę szybszych decyzji. Przede wszystkim graliśmy za daleko przeciwnika i nie odbieraliśmy piłek, tak szybko jak sobie zakładaliśmy. Ostatecznie na przerwę schodziliśmy przy bezbramkowym remisie. W drugiej połowie przeszliśmy do gry dwójką napastników, co okazało się bardzo trafnym działaniem. Stwarzaliśmy sobie dogodne akcje, a w obronie w końcu zaczął funkcjonować szybki odbiór piłki.

Przy odrobinie szczęścia wynik mógłby być znacznie wyższy. Gole zdobywaliśmy po fajnych akcjach - to cieszy. Szkoda natomiast straconych bramek, bo daliśmy sobie je strzelić w dziecinny sposób. Podsumowując gratuluję chłopakom zwycięstwa w derbowym spotkaniu i mam nadzieję, że za tydzień podtrzymamy zwycięską passę.

UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 2:4 (0:0)

0:1 - Parchettka, 37 min..
0:2 - Parkitny, 40 min.
0:3 - Andres, 50 min
1:3 - 62 min.
1:4 - Sommer, 62 min.
2:4 - 70 min

Skład: Biecki, Kwiatkowski, Skop, Sommer, Pleban, Wach, Parchettka, Anders, Parkitny, Matys, Wojtowicz, Wiedemann, Staniszewski, Motylski, Nimpczke, Nycek, Grzyb, Wawrzyniuk.

Następny mecz: 19.11, godz. 11.00 Ruch Chorzów - Orbita Bukowno

Foto: S. Manjura

Źródło: własne