U15/2003 I: ''Decydowaliśmy o obliczach meczu'' - Rozwój wyjechał z Chorzowa bez punktu /foto/

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

RUCH CHORZÓW - ROZWÓJ KATOWICE 4:1

Trener Sławomir Podlas: Uff. W końcu zeszło ciśnienie, bo doczekaliśmy się pierwszego meczu po tak długiej przerwie. Przed spotkaniem była duża niepewność co do tego jak zagramy, bo niby przygotowania do rundy i mecze sparingowe pokazywały, że jesteśmy dobrze przygotowani, jednak liga to liga. Wyszliśmy dziś na spotkanie bardzo zmotywowani od pierwszej minuty, dzięki czemu to my decydowaliśmy o obliczach meczu.

Dobrą grą nie pozwalaliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele, natomiast my tworzyliśmy sobie raz po raz okazje na zdobycie gola. W pierwszej połowie zdobyliśmy ich dwa, a po chwilowym braku koncentracji Rozwój zdobył po rzucie rożnym bramkę, co jednak nie wywołało u nas zaniepokojenia. Drugą połowę meczu także rozpoczęliśmy dobrą grą i dominacją na boisku, co dało nam zwycięstwo. Chcę pochwalić chłopaków za cały mecz. Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i sporymi umiejętnościami. Mecz w naszym wykonaniu mógł się bardzo podobać, a wygrana 4:1 napawa optymizmem. Z niecierpliwością czekamy na rozegranie zaległego meczu z Rekordem w Bielsku.

Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 4:1  (2:1)

1:0 - Wójtowicz, 8 min.
2:0 - Parkitny, 30 min.
2:1 - 35 min.
3:1 - Wójtowicz, 52 min.
4:1 - Janicki, 55 min.

Skład: Biecki, Kwiatkowski, Skop, Pleban, Sommer, Wojtek, Sadlak, Matys, Roguła, Parkitny, Wójtowicz, Andres, Czajor, Grzyb Janicki, Panewski ; trener: Sławomir Podlas, Marcin Polok

Następny mecz: 29.03, godz. 09.30, BTS Rekord - Ruch Chorzów

Wkrótce więcej zdjęć!

Źródło: własne