U15/2004: ''Typowy mecz walki'' - nowe stroje, kolejne zwycięstwo!

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW 0:2

Trener Piotr Bogusz: Można powiedzieć, że spotkanie było w miarę wyrównane, choć powinniśmy zdobyć z pięć, sześć goli. Gra toczyła się głównie w środku pola, był to typowy mecz walki, z tym, że ataki Zagłębia kończyły się na 30 metrze, a my potrafiliśmy stwarzać sytuacje bramkowe. Trafialiśmy w poprzeczkę, słupek, przy jednym z trafień sędzia odgwizdał spalonego. Okazji do podwyższenia wyniku było sporo, ale tak, jak ostatnio szwankowała nasza skuteczność.

Chłopcy sprostali temu spotkaniu pod względem fizycznym, dobrze się organizowali, przesuwali grę i realizowali założenia meczowe. Martwi kontuzja Bartka Kolca, który został potraktowany ostrym wejściem przeciwnika. Mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało i w niedzielę będzie mógł znowu z nami walczyć. Słowa uznania dla wszystkich, bo zagrali dobre spotkanie. Nie było indywidualności, była drużyna. Dziś mogliśmy zagrać w nowych strojach ufundowanych przez "Wielki Ruch" i okazały się one, podobnie jak w drużynie juniorów młodszych, szczęśliwe! Dziękuję w imieniu własnym i całej drużyny! 

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0:2 (0:1)

0:1 Bąk - 5 min.
0:2 Starzyński, 53 min.

Kadra: Pietrzyk, Kubisa, Letkiewicz, Wacławski, Bąk, Kolec, Skała, Skudlik, Żmurko, Mucha, Starzyński, Mieszczanin, Bujoczek, Kabus, Rudzki, Sadowski, Trzebińczyk, Jaskólski

Następny mecz: 02.09, godz. 9.00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice

Źródło: własne