2000: COS Zakopane gościł Niebieskich

Po kilku treningach w Chorzowie grupa trenerów Sławomira Podlasa oraz Mateusza Soboty z rocznika 2000 udała się na zgrupowanie do Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

Obóz uważam za bardzo udany. To fajna grupa, bardzo zdyscyplinowana, z którą dobrze się pracuje i która dużo potrafi. Chłopcy przykładają się do zajęć, a ich umiejętności są coraz większe. Oczywiście można zauważyć jeszcze  braki, ale wierzę, że w miarę upływu czasu będzie coraz lepiej – wypowiedział się trener Sławomir Podlas.

Każdy dzień na zgrupowaniu był podobny. Śniadanie o 8.30, trening dwie godziny później, o 13-tej obiad, o 16-tej ponownie zajęcia, po 18-tej kolacja, natomiast wieczorem zajęcia o charakterze rekreacyjnym na hali. Rozegraliśmy też  sparing z drużyną Górnika Polkowice zakończony naszym zwycięstwem 8:1.  W meczu zagrał każdy z zawodników i choć nie był to przeciwnik z najwyższej półki uważam, że przy obecnych obciążeniach treningowych wystarczający, aby chłopcy mogli porównać jak wypadają na tle innych rówieśników. Co do samego pobytu trzeba podkreślić, że mieliśmy zapewniony naprawdę wysoki standard.  Pokoje, jedzenie, boisko – wszystko na plus – zakończył podsumowanie trener.

Równocześnie na obozie w Zakopanem przebywali nasi zawodnicy z rocznika 2001. Zapraszamy do obejrzenia wspólnej galerii zdjęć: FOTOGALERIA

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności