Terminarz : --U-10 IV KATOWICKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH--08

Kolejka 1

wtorek, 05.09.2017
17:00 APN Siemianowice Śl.-KS Górnik 09 Mysłowice 2_ - _
17:00 SRS Orlik Ruda Śl.-GTV Stadion Chorzów 2_ - _
17:00 UKS Ruch Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
17:00 GKS Gieksa Katowice 2-Rozwój Katowice 2_ - _
17:00 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-UKS Jedność S-Śl._ - _

Kolejka 2

wtorek, 12.09.2017
17:00 KS Górnik 09 Mysłowice 2-UKS Jedność S-Śl._ - _
17:00 Rozwój Katowice 2-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów_ - _
17:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice 2_ - _
17:00 GTV Stadion Chorzów 2-UKS Ruch Chorzów_ - _
17:00 APN Siemianowice Śl.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _

Kolejka 3

wtorek, 19.09.2017
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-KS Górnik 09 Mysłowice 2_ - _
16:00 UKS Ruch Chorzów-APN Siemianowice Śl._ - _
16:00 GKS Gieksa Katowice 2-GTV Stadion Chorzów 2_ - _
16:00 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
16:00 UKS Jedność S-Śl.-Rozwój Katowice 2_ - _

Kolejka 4

wtorek, 26.09.2017
16:00 KS Górnik 09 Mysłowice 2-Rozwój Katowice 2_ - _
16:00 Ruch Chorzów S.A.-UKS Jedność S-Śl._ - _
16:00 GTV Stadion Chorzów 2-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów_ - _
16:00 APN Siemianowice Śl.-GKS Gieksa Katowice 2_ - _
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-UKS Ruch Chorzów_ - _

Kolejka 5

wtorek, 03.10.2017
16:00 UKS Ruch Chorzów-KS Górnik 09 Mysłowice 2_ - _
16:00 GKS Gieksa Katowice 2-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
16:00 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-APN Siemianowice Śl._ - _
16:00 UKS Jedność S-Śl.-GTV Stadion Chorzów 2_ - _
16:00 Rozwój Katowice 2-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 6

wtorek, 10.10.2017
16:00 KS Górnik 09 Mysłowice 2-Ruch Chorzów S.A._ - _
16:00 GTV Stadion Chorzów 2-Rozwój Katowice 2_ - _
16:00 APN Siemianowice Śl.-UKS Jedność S-Śl._ - _
16:00 SRS Orlik Ruda Śl.-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów_ - _
16:00 UKS Ruch Chorzów-GKS Gieksa Katowice 2_ - _

Kolejka 7

wtorek, 17.10.2017
15:30 GKS Gieksa Katowice 2-KS Górnik 09 Mysłowice 2_ - _
15:30 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-UKS Ruch Chorzów_ - _
15:30 UKS Jedność S-Śl.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
15:30 Rozwój Katowice 2-APN Siemianowice Śl._ - _
15:30 Ruch Chorzów S.A.-GTV Stadion Chorzów 2_ - _

Kolejka 8

wtorek, 24.10.2017
15:30 KS Górnik 09 Mysłowice 2-GTV Stadion Chorzów 2_ - _
15:30 APN Siemianowice Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _
15:30 SRS Orlik Ruda Śl.-Rozwój Katowice 2_ - _
15:30 UKS Ruch Chorzów-UKS Jedność S-Śl._ - _
15:30 GKS Gieksa Katowice 2-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów_ - _

Kolejka 9

wtorek, 31.10.2017
15:00 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-KS Górnik 09 Mysłowice 2_ - _
15:00 UKS Jedność S-Śl.-GKS Gieksa Katowice 2_ - _
15:00 Rozwój Katowice 2-UKS Ruch Chorzów_ - _
15:00 Ruch Chorzów S.A.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
15:00 GTV Stadion Chorzów 2-APN Siemianowice Śl._ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski