CLJ U17: ''Cel jest wszystkim znany'' - porażka juniorów w legnicy

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

  RUCH CHORZÓW - Miedź Legnica

Trener Paweł Drapała:Był to dla nas ważny mecz. Niestety przegrywamy jedną bramką z Miedzią Legnica. Pierwsza połowa to nasza przewaga z gry, ale nie zdołaliśmy udokumentować jej bramką. Stwarzaliśmy sytuacje i w dwóch podbramkowych szansach nie wpychamy piłki do bramki z najbliższej odległości. Druga odsłona nieco się wyrównuje i było widać, że będzie to mecz do jednej bramki. Po naszych błędach kwadrans przed zakończeniem spotkania to Miedź wychodzi na prowadzenie. Drużyna walczyła do końca przynajmniej o wyrównanie, ale niestety nie udało się. Zostało nam osiem kolejek do końca, a cel jest wszystkim znany.

 

Poprawiono: poniedziałek, 27, wrzesień 2021 11:56

Odsłony: 60

Czytaj więcej: CLJ U17: ''Cel jest wszystkim znany'' - porażka juniorów w legnicy

U17: ''Nie spuszczamy głów'' - Lider zbyt mocny

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - Piast Gliwice 0:3

Trener Daniel Tukaj: Graliśmy dzisiaj z liderem i na pewno było widać różnicę umiejętności między nami, a Piastem. Mieliśmy problem z wyprowadzeniem akcji z własnej połowy, ponieważ przeciwnik grał wysokim pressingiem. Piast napędzał się z biegiem czasu. Mieliśmy duże szczęście, że po pierwszych minutach nie przegrywaliśmy już różnicą kilku bramek. Wynik w pełni odzwierciedla to co działo się na boisku. Niestety pokazuje to nam, jak wiele pracy jest jeszcze przed nami. Nie spuszczamy głów, bo walka o utrzymanie cały czas trwa.

 

 

Poprawiono: sobota, 25, wrzesień 2021 17:23

Odsłony: 88

Czytaj więcej: U17: ''Nie spuszczamy głów'' - Lider zbyt mocny

U17: ''Wykonaliśmy zadanie'' - Wysoka wygrana z Józefką

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

 Józefka Chorzów  - RUCH CHORZÓW 1:7

Trener Daniel Tukaj: Mecz z cyklu takich, które musieliśmy wygrać. Drużyna Józefki stawiała opór do pierwszej bramki, później to my całkowicie przejęliśmy kontrolę na boisku i w drugiej połowie mecz był już bez historii. Zdobywaliśmy kolejne bramki. Szkoda błędu w defensywie i przeciwnik z karnego zdobył gola honorowego. Wynik mógł być wyższy, ale cieszymy się z wykonania zadania i walczymy dalej o utrzymanie w naszej lidze.

Poprawiono: poniedziałek, 20, wrzesień 2021 17:24

Odsłony: 155

Czytaj więcej: U17: ''Wykonaliśmy zadanie'' - Wysoka wygrana z Józefką

CLJ U17: ''Mieliśmy dogodne sytuacje'' - Brak punktów w starciu z Tychami

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

GKS TYCHY - RUCH CHORZÓW 2:1

Trener Paweł Drapała: Trzeba powiedzieć, że był to bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania w lidze. Niestety przegrywamy go 2:1. Z przebiegu całego meczu można powiedzieć, że był on wyrównany. Pierwsza połowa była lepsza w wykonaniu rywala, druga zaś należała do nas. Pomimo, że stwarzaliśmy sytuacje w drugiej połowie, to nie zdołaliśmy strzelić gola. Szkoda, bo mieliśmy dwie naprawdę dogodne sytuacje. Tychy strzelają nam gola na wagę zwycięstwa po bardzo prostym błędzie. Zostały nam jeszcze dwa mecze rundy zasadniczej i potem rewanże. Trzeba sobie powiedzieć, że te dwie następne kolejki i mecze z Miedzią Legnica oraz Odrą Opole to mecze o utrzymanie!!

 

Poprawiono: niedziela, 19, wrzesień 2021 09:23

Odsłony: 152

Czytaj więcej: CLJ U17: ''Mieliśmy dogodne sytuacje'' - Brak punktów w starciu z Tychami

CLJ U17: ,,Zbyt łatwo traciliśmy bramki'' - Górnik górą w derbach

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

 RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE 0:4

Trener Paweł Drapała:Przegrywamy derby z Górnikiem 0:4. Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że przegramy aż tak wysoko. Górnik miał optyczną przewagę, ale nic z tego nie wynikało. Broniliśmy się skutecznie i schodzimy do szatni przy bezbramkowym remisie. W drugiej odsłonie to już nasze błędy i skuteczna gra rywali. Zbyt łatwo traciliśmy bramki. Czeka nas ciężka runda, a przed nami ważne mecze z drużynami, z którymi prawdopodobnie będziemy walczyć o utrzymanie. Zostało sporo kolejek, więc jest też sporo punktów do zdobycia, ale musimy na pewno grać lepiej.

Poprawiono: poniedziałek, 13, wrzesień 2021 10:47

Odsłony: 158

Czytaj więcej: CLJ U17: ,,Zbyt łatwo traciliśmy bramki'' - Górnik górą w derbach

U17: ,,Taka postawa będzie przynosiła pozytywne rezultaty'' - Zagłębie pokonane!

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - Zagłębie Sosnowiec 3:0

Trener Daniel Tukaj: Nareszcie mecz zaczęliśmy zdecydowanie i agresywnie. Taka postawa przyniosła efekt już w pierwszej minucie, bo mieliśmy sytuację sam na sam, której niestety nie wykorzystaliśmy. Gra w wysokim pressingu pozwoliła nam stwarzać akcje i wyglądaliśmy lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Pomimo kilku dogodnych sytuacji, do przerwy pozostał bezbramkowy remis. W drugiej części meczu wykorzystaliśmy trzy sytuacje, a powinniśmy ich wykorzystać zdecydowanie więcej. Jest to na pewno zasłużone zwycięstwo, ale najbardziej cieszy fakt, że nasza gra uległa poprawie i mieliśmy jakość zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Taka postawa będzie przynosiła pozytywne rezultaty.

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności