CLJ U17: ''Nie było szans na wygraną'' - Rozwój skuteczniejszy

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

 RUCH CHORZÓW - ROZWÓJ KATOWICE 0:3 

Trener Paweł Drapała: Niestety, przegrywamy ważny mecz z Rozwojem Katowice. Dzisiaj nie było szans na wygraną, ponieważ byliśmy zbyt pasywni i niezdecydowani w obronie. Przeciwnik stworzył sobie trzy okazje i zamienił je na gole, my mieliśmy ich zdecydowanie więcej, ale zawodziła nasza skuteczność. Nie można wygrać, jeśli gra w obronie wygląda w ten sposób. Podstawą jest szczelna defensywa i na tym musimy się skupić. 

Poprawiono: niedziela, 20, wrzesień 2020 12:54

Odsłony: 82

Czytaj więcej: CLJ U17: ''Nie było szans na wygraną'' - Rozwój skuteczniejszy

U17: ,,Zdecydowało zaangażowanie'' - wysoka przegrana z Górnikiem.

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE 

Trener Daniel Tukaj: Trudno cokolwiek powiedzieć po takiej porażce. Zespół Górnika pokazał dzisiaj większą wole walki, co zdecydowało o tak wysokiej porażce. Popełniliśmy zbyt wiele błędów, a najbardziej boli fakt, że znów większość bramek tracimy po stałych fragmentach gry, mimo że poświęciliśmy temu aspektowi gry znaczną część czasu w przygotowaniach do meczu.

Poprawiono: sobota, 19, wrzesień 2020 12:26

Odsłony: 135

Czytaj więcej: U17: ,,Zdecydowało zaangażowanie'' - wysoka przegrana z Górnikiem.

CLJ U17: ''Bardzo ważny mecz'' - pewna wygrana z Odrą

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

 RUCH CHORZÓW - ODRA OPOLE 3:0

Trener Paweł Drapała: Bardzo ważny mecz, wygrany z sąsiadem tabeli. Cieszymy się, że zagraliśmy na zero z tyłu, cieszy też hat-trick Krystiana Muchy Gratulacje dla chłopaków, bo szczególnie w pierwszej połowie dominowaliśmy na boisku, utrzymywaliśmy się przy piłce i nie dawaliśmy argrumentów przeciwnikowi. Druga część meczu trochę nas uśpiła, ponieważ Odra stworzyła akcje, po których mogła zdobyć gola. Poradziliśmy sobie z tym jednak, a dobre interwencje Patryka Pietrzyka uchroniły nas od straty bramki. Nic tak nie buduje atmosfery oraz warunków do pracy, jak wygrana. 

Poprawiono: niedziela, 20, wrzesień 2020 12:31

Odsłony: 196

Czytaj więcej: CLJ U17: ''Bardzo ważny mecz'' - pewna wygrana z Odrą

U17: ''Zagraliśmy tak samo ślamazarnie'' - z Bytomia bez punktów

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

TS POLONIA BYTOM - RUCH CHORZÓW 5:2

Trener Daniel Tukaj: Ostatnio graliśmy z najsłabszą drużyną w lidze i pomimo wysokiej wygranej uczulałem, że nasza gra nie wyglądało dobrze i będzie sporo do poprawy. Niestety, dzisiaj nie udało się nic poprawić. Zagraliśmy tak samo ślamazarnie, bez ambicji popełniając wiele błędów, które Polonia mogła tylko wykorzystać. Trzy bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry, a dwie po stratach piłki w linii defensywy. Myślę, że wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku. Przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden, oddawaliśmy zbyt dużo pola przeciwnikowi, który to wykorzystał. Ponieśliśmy porażkę zasłużenie.

Poprawiono: piątek, 18, wrzesień 2020 11:20

Odsłony: 261

Czytaj więcej: U17: ''Zagraliśmy tak samo ślamazarnie'' - z Bytomia bez punktów

U17II: ''Byliśmy wolni i schematyczni'' - wysoka wygrana bez błysku w Myszkowie

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - UKS MOSIR MYSZKÓW 7:0

Trener Daniel Tukaj: Pomimo wysokiej wygranej nie do końca można być zadowolonym z naszej gry. Poziomem dopasowaliśmy się do umiejętności przeciwnika i nie chodzi tylko nie wykorzystane szanse, których stworzyliśmy sobie bardzo dużo, ale i o poziom gry. Byliśmy wolni i schematyczni, wygrywaliśmy zbyt mało pojedynków jeden na jeden. Myślę, że w następnych meczach musimy poprawić naszą jakość. 

CLJ U17: ''Drużyna tego potrzebowała'' - hat-trick Muchy i pewna wygrana w Zabrzu

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

SKS GWAREK ZABRZE - RUCH CHORZÓW 0:4

Trener Paweł Drapała: Gratulacje dla drużyny za wygraną, bo myślę, że tego potrzebowała, a już na pewno zasługiwała. Mecz dobrze się ułożył, bo od 36 minuty graliśmy w przewadze. Mucha został faulowany i rywal zobaczył czerwoną kartkę. Kontrolowaliśmy dziś przebieg wydarzeń na boisku, a spotkanie zakończyło się hat-trickiem Muchy i bramką Stasińskiego. Mecze z  drużynami teoretycznie słabszymi nigdy nie należą do łatwych.  

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności