U-16/2001: Pięciu Niebieskich powołanych na ostatni mecz eliminacyjny Kadry Śląska

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z trenerami Kadry ŚlZPN w Katowicach przedstawił listę zawodników rocznika 2001 - U16 powołanych na zgrupowanie przed meczem kadry z Lubuskim ZPN, które odbędzie się w Sosnowcu 31 maja.

W gronie osiemnastu powołanych znalazło się pięciu młodych piłkarzy naszej Akademii: Bogusz Mateusz, Gemborys Szymon, Machulec Oskar, Rocki Kevin oraz Rudek Jakub.

Spotkanie z Lubuskim ZPN jest ostatnim z meczów eliminacyjnych. Tylko wygrana zapewni drużynie Śląskiego ZPN awans na Mistrzostwa Polski.

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

U-17/JM VI: ''Szczęście było po stronie Górnika" - remis w Jaworznie

VI KATOWICKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - RUCH CHORZÓW 0:0

Trener Robert Krajcer: Rozegraliśmy dobre spotkanie. To my kontrolowaliśmy przebieg spotkanie, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i kreowaliśmy grę, co z kolei stwarzało sytuacje bramkowe. W pierwszej, jak i w drugiej połowie mieliśmy przynajmniej pięć okazji do strzelenia gola. Dzisiaj jednak szczęście było po stronie Górnika, który z remisu był bardzo zadowolony.

U17/Makroregion: ''Koncentrujemy się na najbliższym meczu'' - wygrywamy ze Stilonem, hat-trick Dawida Wacha

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - STILON GORZÓW  WLKP. 7:1

Trener Mateusz Michalik: Spotkanie zdecydowanie pod nasze dyktando, to my byliśmy stroną dominującą. Skuteczność w dzisiejszym meczu była na wysokim poziomie, a najbardziej cieszą bramki zdobyte po ładnych, składnych akcjach. Chcemy, aby każde kolejne spotkanie było tak samo rozgrywane. Koncentrujemy się na każdym najbliższym meczu i jeżeli będziemy narzucać swój styl gry, to wynik będzie przychodził sam.

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski