U17/II: ''Zapiąć wszystko na ostatni guzik'' - trener Daniel Tukaj o przygotowaniach do nowego sezonu.

Wczoraj do treningów przed nowym sezonem powróciła drużyna juniorów młodszych U17, która pod wodzą trenera Daniela Tukaja występować będzie w II lidze wojewódzkiej. 

Ten zespół składać się będzie z zawodników urodzonych w roku 2005, którzy docelowo walczyć będą również o angaż w drużynie juniorów młodszych grającej w Centralnej Lidze Juniorów. Sytuacja epidemiologiczna nie ułatwiła i wciąż nie ułatwia sztabowi szkoleniowemu pracy w tym żmudnym dla piłkarzy czasie.
- Na pewno forma fizyczna zawodników po dłuższej niż zazwyczaj przerwie w treningach jest niewiadomą, choć mieli oni rozpisane treningi indywidualne i od kiedy tylko było to możliwe rozpoczęliśmy pracę w grupach - mówi trener Daniel Tukaj.

CLJ U17: ''W najbliższym czasie dokonam kolejnej selekcji'' - trener Paweł Drapała o przygotowaniach do sezonu.

Drużyna, która jesienią będzie występować w Centralnej Lidze Juniorów U17 przerwę w treningach może zaliczyć do naprawdę krótkich. Podopieczni trenera Pawła Drapały powrócili do treningów już 29 czerwca, a dziś rozegrali pierwszy mecz kontrolny z zespołem Tyskiego Sportu.

Po okresie przymusowej kwarantanny nasz zespół trenował co prawda zgodnie z wytycznymi rządowymi, ale dopiero z końcem czerwca ruszył pełną parą z przygotowaniami do nowego sezonu. 

Logowanie do klas ponadpodstawowych rozpoczęte!

Informujemy kandydatów do I klasy Liceum, że począwszy od dnia dzisiejszego można logować się na stronie https://slaskie.edu.com.pl, gdzie wybierając szkołę VII Liceum Ogólnokształcące (ZSTiO nr 4) w Chorzowie, ul. Św.Piotra 1, 41-500 Chorzów - klasy 1LOA, 1LOB i 1LOC, uczyni się kolejny krok do wstąpienia do licealnej klasy sportowej Ruchu Chorzów lub UKS-u Ruch Chorzów.

Zgodnie harmonogramem ogłoszonym przez MEN rejestracja kandydatów potrwa do 22 czerwca br. ! 

W imieniu własnym oraz UKS-u Ruch Chorzów zapraszamy również na kolejne terminy testów kwalifikacyjnych, jakie odbywają się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139! 

- do klasy IV szkoły podstawowej - 8, 15, 22 oraz 27 czerwca o godz. 17.00 

- do klasy I liceum - 8, 15, 22 oraz 27 czerwca o godz. 15.30

Poprawiono: poniedziałek, 15, czerwiec 2020 12:58

Odsłony: 231

Czytaj więcej: Logowanie do klas ponadpodstawowych rozpoczęte!

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności