U-17/Mistrzostwa Polski: Niebiescy w drodze na finał z Lechem Poznań! Liczy się tylko zwycięstwo.. ale nie każde

Juniorzy młodsi wyjechali przed 13-tą do Wronek, gdzie jutro czeka ich rewanżowe spotkanie Finału Klubowych Mistrzostw Polski. W rozegranym w Chorzowie meczu górą byli poznaniacy, którzy pokonali Niebieskich 3:2.

Decyzją władz naszego Klubu na finałowe starcie wraz z trenerami Mateuszem Michalikiem i Mateuszem Markiewiczem oraz fizjoterapeutą Filipem Czaplą wyruszyła 26-osobowa kadra, czyli wszyscy zawodnicy, którzy w przeciągu całego roku dołożyli swoją "cegiełkę" w budowaniu historycznego awansu do finału MP.

U16: Niebiescy powalczą o kolejny mistrzowski tytuł!

Podczas gdy inni korzystają już z uroków wakacji, piątka naszych zawodników wciąż rozgrywa mecze biorąc udział w finałach Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. 

Wakacje Jakuba Nowaka, Kevina Rockiego, Jakuba Rudka, Szymona Gemborysa i Mateusza Bogusza nie rozpoczną się jednak po rewanżowym spotkaniu z Lechem Poznań - staną oni przed szansą zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego!

Jak poinformował Wydział Szkolenia ŚlZPN na 29 czerwca zaplanowano zgrupowanie kadry Śląska poprzedzające Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich U16 w Płocku, na które zostali powołani wyżej wymienieni zawodnicy.

Poprawiono: niedziela, 25, czerwiec 2017 22:08

Odsłony: 1148

Czytaj więcej: U16: Niebiescy powalczą o kolejny mistrzowski tytuł!

U-17/Mistrzostwa Polski: ''Wynik końcowy mógł być inny'' - Lech górą w pierwszym meczu finałowym /foto/

Nasi juniorzy przegrali na Cichej z zespołem Lecha Poznań 2:3 w pierwszym meczu finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. To jednak nie koniec. Przed nami jeszcze rewanż i szansa na odrobienie strat.
Juniorzy „Niebieskich” mogli się poczuć jak zawodnicy pierwszego zespołu. Wszystko za sprawą kibiców, którzy licznie stawili się na Cichej, by dopingować swoją drużynę w tym niesamowicie ważnym pojedynku. Atmosfera finału była mocno wyczuwalna.

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski