U17/CLJ: ''Po niezaplanowanym początku poukładaliśmy szyki'' - pewna wygrana z Odrą, hat-trick Korbeckiego

CENTRALNA LIGA U17

 OKS ODRA OPOLE - RUCH CHORZÓW 1:4  

Trener Mateusz Michalik: Cieszymy się z kolejnych trzech punktów, bo zwycięstwa budują atmosferę w szatni. Początek był niezwykle trudny i przez pierwsze dziesięć minut nie wyszliśmy z własnej połowy. Przeciwnicy rozpoczęli mecz bardzo zdeterminowani, wygrywali pojedynki jeden na jeden i mocno na nas napierali. Patrząc na tabelę uważam, że Odra jest wymagającym zespołem i na pewno nie zasługuje na ostatnie miejsce, bo ma solidnych i utalentowanych zawodników.

U17/JM II: ''Chcielibyśmy wynik poprzeć dobrą grą'' - z Sosnowca wracamy z bagażem trzech punktów

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW 1:2 

Trener Daniel Tukaj: Po tym meczu możemy powiedzieć, że wynik był lepszy niż gra. Podejmowaliśmy zbyt dużo złych decyzji i sami utrudnialiśmy sobie grę. Do tego nierówne boisko trawiaste również nam nie pomagało. Akcje były szarpane i brakowało płynności. Pomimo tego, potrafiliśmy stworzyć kilka sytuacji i to, co powtarzam po każdym meczu, ich niewykorzystywanie powoduje u nas wkradanie się nerwowości.

U17/JM II: ''Wraca koszmar poprzedniej rundy'' - Raków lepszy o jedną bramkę /foto/

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  RUCH CHORZÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1:2 

Trener Daniel Tukaj: Uważam, że dzisiejsze spotkanie było dosyć wyrównane i z jego przebiegu zasługiwaliśmy co najmniej na jeden punkt. Zagraliśmy zdecydowanie lepiej w pierwszej połowie, gdzie stworzyliśmy trzy dogodne sytuacje, z których powinniśmy zdobyć gole. Po przerwie nasza gra była jednak słabsza. Oddaliśmy zawodnikom z Częstochowy pole gry, dzięki czemu skutecznie nas skontrowali, a następnie podwyższyli wynik po stałym fragmencie gry i naszym złym ustawieniu.