Kolejni juniorzy trenują z I drużyną Ruchu!

Tomasz Wójtowicz został dziś włączony do treningów z pierwszą drużyną Ruchu Chorzów! Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości! Do zajęć z seniorami powrócił również Piotr Starzyński!  

Tomek urodził się 19 grudnia 2003 roku i jest związany z naszą Akademią od początku swojej przygody z piłką. W roku 2017, występując w Kadrze Śląska, został brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Jako zawodnik ofensywny gra na pozycji napastnika lub skrzydłowego. 

Piotrek urodził się 21 stycznia 2004 roku i był już zapraszany wcześniej na zajęcia z pierwszą drużyną. W szeregi Niebieskich dołączył latem 2017 roku przychodząc z UKS-u Ruch Radzionków na zasadzie transferu definitywnego. Jako skrzydłowy jest regularnie powoływany do Reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej. 

Poprawiono: czwartek, 28, maj 2020 10:45

Odsłony: 309

Czytaj więcej: Kolejni juniorzy trenują z I drużyną Ruchu!

Centralna Liga Juniorów U17 bez rozstrzygnięć

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął decyzję, jakiej chyba każdy się spodziewał. Rozgrywki młodzieżowe na szczeblu centralnym, w tym również Centralna Liga Juniorów U17, w której występują "Niebiescy",  zostały zakończone. 

W związku z rozegraniem tylko jednej kolejki rundy wiosennej kolejność drużyn w tabelach końcowych poszczególnych grup CLJ U-17 nie została ustalona.
Zgodnie z uchwałą wszystkie zespoły utrzymują się w tych rozgrywkach i przystąpią do nich w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021.

Poprawiono: piątek, 15, maj 2020 11:34

Odsłony: 62

Nabory do klas sportowych - informacja dla przyszłych licealistów

Uwaga przyszli licealiści! 

11 maja, na stronie https://slaskie.edu.com.pl rozpocznie się proces rekrutacji uczniów do klas szkół ponadpodstawowych i potrwa on do 20 maja do godz. 15.00! Wszelkie informacje i wytyczne dotyczące logowania się w systemie zostaną przedstawione na naszej stronie! 

W tym samym dniu, tj. 11 maja zostaną także przez nas opublikowane terminy testów sprawnościowych dla przyszłych licealistów!

Bądźcie czujni! 

Jednocześnie przypominamy, że wciąż trwa jeszcze nabór elektroniczny do IV klasy szkoły podstawowej oraz nabór uzupełniający do pozostałych klas SP oraz liceum

W związku z utrudnieniami wynikającymi z trwającą pandemią koronawirusa COVID – 19 zachęcamy przyszłych kandydatów do gry w drużynach spod "Niebieskiej eRki" do przesyłania wstępnej woli w postaci wypełnionej ankiety lub wiadomości mailowej zawierającej zawarte w ankiecie dane, która ułatwi nam proces przygotowania do przeprowadzenia testów sprawnościowych.