U17/CLJ: ''Za mało poukładanej gry'' - trzy bramki i trzy punkty w Głogowie

CENTRALNA LIGA U17

 CHROBRY GŁOGÓW - RUCH CHORZÓW 1:3 

Trener Mateusz Michalik: Trzeba przyznać, że nie zagraliśmy dzisiaj dobrego meczu. Pomimo tego, że wygraliśmy 3:1 było wiele momentów, gdzie występował na boisku chaos, a za mało było poukładanej gry. Przeciwnicy, dobrze zbudowani fizycznie, ograniczali się do prostych środków przedarcia się pod naszą bramkę, gry długą piłką, z czym mieliśmy trochę problemów. Na szczęście w bardzo dobrej dyspozycji był dzisiaj Tomek Wójtowicz, który nie tylko zdobył dwa gole, ale był też wyróżniającym się zawodnikiem na boisku. Cieszymy się z trzech punktów, ale wszyscy odczuwamy niedosyt, ponieważ chcieliśmy zaprezentować się dzisiaj lepiej.  

U17/JMII: ''Kolejni rywale mogą nam nie dać tyle swobody'' - skromne zwycięstwo, cenne trzy punkty w Cieszynie

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH 

PIAST CIESZYN - RUCH CHORZÓW 0:1 

Trener Daniel Tukaj: Cieszymy się ze zwycięstwa, a przede wszystkim z cech wolicjonalnych zawodników, którzy z determinacją dążyli do wygranej. Wynik 0:1 może wskazywać na to, że był to mecz wyrównany, jednak przez cały czas to my przeważaliśmy i stwarzaliśmy okazje bramkowe. Piast na dobrą sprawę zagroził nam tylko dwa razy, ale bardzo dobrze na bramce spisywał się Paweł Mieszczanin, który wybronił też sytuację "sam na sam". My natomiast po raz kolejny nie wykorzystywaliśmy okazji bramkowych i tylko nasza niemoc strzelecka sprawiła, że przeciwnik do końca meczu miał nadzieję na osiągnięcie korzystnego rezultatu, przez co zrobiło się nerwowo.

U17/JMII: ''Stwarzamy problemy na własne życzenie'' - nerwowa końcówka, trzy punkty zostają w Chorzowie

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH 

RUCH CHORZÓW - GKS 1962 JASTRZĘBIE 3:2 

Trener Daniel Tukaj: Podsumowując dzisiejszy mecz można powiedzieć, że stwarzamy sobie problemy na własne życzenie. Od początku spotkania, zgodnie z założeniami staramy się prowadzić grę i utrzymywać przy piłce, niestety w działaniach ofensywnych, a dokładnie podbramkowych stajemy się zbyt nerwowi, co powoduje, że nie wykorzystujemy stuprocentowych sytuacji i do przerwy prowadzimy tylko 1:0. Wydaje się, że wszystko idzie po naszej myśli, tym bardziej, że po błędzie bramkarza drużyny zdobywamy drugą bramkę.

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski