2000/1999: Niebieska pocztówka z Rewala - foto

Juniorzy młodsi z roczników 2000 oraz 1999 od 14 lutego przebywają na obozie zimowym w Rewalu, gdzie szlifują formę przed rundą wiosenną rozgrywek ligowych. W dniu jutrzejszym, w godzinach wieczornych Niebiescy zameldują się w Chorzowie.

Trenerzy zgodnie podkreślają, że są zadowoleni z przebiegu zgrupowania i mają nadzieję, że jego rezultaty będą widoczne w meczach ligowych.
Cieszy również fakt, że zawodnicy wracają do domów bez urazów. Wyjątkiem jest Jakub Rodasik, który niestety doznał złamania palca u ręki i musiał opuścić Rewal. Cała drużyna ze sztabem szkoleniowym trzyma kciuki za szybką rehabilitację i powrót do pełni zdrowia!

Dzięki uprzejmości trenerów możemy udostępnić

FOTOGALERIĘ z pobytu w Rewalu, a poniżej kilka słów podsumowania oraz zapowiedź tego, co w najbliższym czasie czeka nasze drużyny juniorów młodszych.

Trener Mateusz Michalik: Mieliśmy możliwość pracowania w komfortowych warunkach. Jeśli chodzi o zaplecze sportowe niczego chłopakom nie brakowało. Poza tym, za swoją sumienną pracę czekała dziś na nich miła niespodzianka od gospodarza obiektu i był to dla nich na pewno miły akcent. Pozytywem jest to, że nie ma problemów zdrowotnych, a jedynie mikrourazy, dzięki czemu po powrocie będziemy mogli dalej szlifować formę i skupiać się na najważniejszych aspektach. Mam nadzieję, ze Kuba Rodasik szybko wyzdrowieje i dołączy do drużyny. Po powrocie czeka nas dwa dni wolnego, natomiast od środy wznawiamy treningi. W weekend najprawdopodobniej zagramy z AP21 Kraków, natomiast kolejny tydzień będzie stał pod znakiem trzydniowego turnieju na Stadionie Śląskim, gdzie będziemy mieli możliwość konfrontacji z dobrymi drużynami. Ostatecznym testem przed ligą będzie sparing z Koroną Kielce, który rozegramy 13 marca.

Trener Daniel Tukaj: Obóz oceniam dobrze. Trenowaliśmy dwa razy dziennie. Obyło się bez większych incydentów, nie licząc przypadku Kuby Rodasika, który złamał palec. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty, pracując solidnie i sumiennie. Mam nadzieję, że efekty tego przyjdą w meczach ligowych. Obóz, tradycyjnie, zakończyliśmy turniejem siatkonogi, w którym bezkonkurencyjną okazała się drużyna trenerów ;). Przed nami dwa dni wolnego, a we wtorek czeka nas kolejny sparing, w którym zmierzymy się z Polonią Łaziska.

 

 Źródło: własne