U-17/U-15 Obóz w Rewalu: dzień treningowy. "Dobre złego początki" /foto/

Dzisiejszy dzień na obozie przebiegł bez zakłóceń.
Treningi na hali, trening na boisku, wieczorny spacer po Rewalu oraz wieczorne analizy.

Już jutro nasze zespoły zmierzą się w dwóch meczach kontrolnych z drużynami Akademii Piłkarskiej FASE Szczecin. Zanim jednak przedstawimy relację z tych meczów oddamy głos.. naszym zawodnikom. Ale to nie wszystko! Zaprezentujemy przesłane przez nich zdjęcia! Po raz pierwszy zobaczymy obóz, a dokładnie czas wolny podczas obozu, pokazany oczami samych zawodników! Bądźcie z nami!
Dzisiaj o kilka słów poprosiliśmy z kolei trenera Daniela Tukaja, który opowiedział nie tylko o samym zgrupowaniu, ale i perypetiach, jakie napotkali na dworcu w Katowicach podczas wyjazdu do Rewala.

Trener Daniel Tukaj: W chwili obecnej możemy podsumować pierwsze dni na obozie, które można powiedzieć przebiegły zgodnie z planem i prawidłowo. Jedynie podróż do Rewala zaczęliśmy z problemami. Chodzi o sytuację, jaką zastaliśmy w Katowicach w pociągu, gdzie zamiast

wagonu drugiej klasy podstawiono nam wagon klasy pierwszej. Nie byłoby problemu, ale ten drugi posiada mniej miejsc w przedziałach i okazało się, że wszystkie nasze miejscówki się nie zgadzają. W końcu po interwencji u pracowników kolei, po godzinie jazdy pociągiem udało się rozwiązać sytuację, przenieść innych pasażerów i spokojnie kontynuować podróż nad morze w dużo lepszych warunkach, jakie oferuje klasa pierwsza.  Jak stwierdziliśmy złe dobrego początki, bo od tej pory wszystko układa się tak, jak powinno. Pracujemy ciężko, chłopcy pomimo zmęczenia nadal solidnie trenują w dobrych warunkach, jakie zastaliśmy w Rewalu - chodzi oczywiście o bazę treningową i mieszkaniową. Rozegraliśmy już sparing, a przed nami jeszcze jedna gra kontrolna. W piątek będziemy mogli zakończyć obóz regenerując się w pobliskim Sunset Spa. Mamy nadzieję, że w sobotę szybko, bezpiecznie i bez problemów dotrzemy do domu.

Prezentujemy też kilka zdjęć, tych niesportowych, prosto znad Bałtyku, jak i stricte piłkarskich, z wieczornej odprawy naszych juniorów młodszych.

Źródło: włąsne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski