U-17/JMł II: "Trzeba ten punkt szanować" - remisujemy z BTS-em

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

BTS REKORD - RUCH CHORZÓW 0:0

Trener Daniel Tukaj: Tak, jak sie spodziewaliśmy w Bielsku głównym czynnikiem utrudniającym grę było bardzo małe boisko. Wiedzieliśmy, że musimy nastawić się na walkę, a nie wielką grę. W pierwszej połowie funkcjonowało to bardzo dobrze, byliśmy stroną dominującą, stwarzaliśmy sytuacje, jednak w drugiej oddaliśmy pole przeciwnikowi i zaprezetnowaliśmy się słabiej. Uważam, że remis jest wynikiem sprawiedliwym dla obu stron. Po pierwszym meczu w pierwszej lidze wywozimy z Bielska jeden punkt i trzeba ten punkt szanować.

Jak powiedział trener Joniec, jeśli nie da się wygrać, nie można przegrać. Cała drużyna solidnie pracowała na wynik, ze świadomością, że przypadek czy stały fragmenty gry może zadecydować o zdobyciu lub stracie bramki.

BTS Rekord - Ruch Chorzów 0:0

Skład: Owsiński - Strzelec (41' Gnojczewski), Świątczak, Kołodziej, Mazurek (60' Kalisz), Łoziński, Kaletka, Gierut, Machulec (74' Dyrcz), Przybyła, Gemborys (68' Bogacz)

Rezerwowi: Mieszała

Żółte kartki: --

Następny mecz: 25.03, godz. 11.00 Ruch Chorzów - Stadion Chorzów

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski