U-17/Makroregion: "Stworzyliśmy monolit" - pięć goli w Gorzowie, hat-trick Bogusza

MAKROREGIONALNA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI - RUCH CHORZÓW 0:5

Sprostowanie: Opublikowana wcześniej relacja z meczu ze Stilonem Gorzów Wielkopolski, według której nasza drużyna przegrała 0:7, była oczywiście żartem prima-aprilisowym. Dziękujemy za Wasze reakcje! Tym, którzy dali się nabrać, i tym, którzy od razu zwietrzyli podstęp życzymy jak najwięcej uśmiechu na co dzień ;)

RELACJA Z MECZU:

Trener Mateusz Michalik: Ogromne znaczenie miało dla nas to, że klub zapewnił nam komfortowe warunki i mogliśmy na daleki mecz w Gorzowie wyjechać dzień wcześniej.

Chłopcy skorzystali z tego maksymalnie, dzięki czemu na boisku byli skoncentrowani w stu procentach i od samego początku realizowali założenia meczowe. Cieszymy się z szybko zdobytych bramek, które ustawiły spotkanie, dzięki czemu grało się nam łatwiej. Stworzyliśmy solidny monolit, a przeciwnicy na dobrą sprawę nie mieli żadnych klarownych sytuacji. Każdy z zawodników pokazał wysoką jakość, a teraz z utęsknieniem czekamy już na derbowy mecz z Górnikiem Zabrze.

Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Chorzów 0:5 (0:)

Bramki Ruch Chorzów: Bogusz 10', 14', 67' (k), Rudek 22', Wach 27'

Bramki Stilon Gorzów: ---

Skład: Bielecki - Krawczyk, Machała, Świątczak (60' Jaworski), Rocki, Rudek (50' Podstawa), Wdowik (60' Manjura), Winciersz, Kuczyński (55' Przybyła), Wach (55' Bąk), Bogusz

Rezerwowi: Krupop, Bąk, Manjura, Podstawa, Przybyła, Jaworski

Żółte kartki:

Następny mecz: 08.04, godz. 13.30 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze

 

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski