U-17/JMł I: ''Byliśmy lepsi o jeden szczegół'' - mamy lidera!

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - TYSKI SPORT 2:1

Trener Daniel Tukaj: Zanim rozpoczął się mecz przegrywaliśmy już 0:1. Po pierwszych 20 minutach dominacji i przewagi przeciwnika zaczęliśmy powoli wracać do meczu i przejmować nad nim kontrolę. Pomimo słabszej pierwszej połowy mieliśmy swoje sytuacje, zdobyliśmy bramkę z rzutu karnego i utrzymaliśmy wynik remisowy do przerwy. Drugą połowę zagraliśmy zdecydowanie lepiej, kontrolowaliśmy przebieg meczu, a Tyski Sport stwarzał zagrożenie jedynie przy stałych fragmentach gry.

Wynikało to z tego, że dominował nad nami warunkami fizycznymi. Mówiłem przed meczem, że ta liga jest bardzo wyrównana i o wyniku będą decydowały szczegóły. Dzisiaj byliśmy o ten jeden piłkarski szczegół lepsi. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie i walkę, wygraliśmy zasłużenie. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy mogą udać się na spokojny świąteczny wypoczynek - zasłużyli na niego. Życzę wszystkim Wesołych Świąt.

Ruch Chorzów - Tyski Sport 2:1 (1:1)

Bramki Ruch Chorzów: Machulec 19', Podstawa 54'

Bramki Tyski Sport: 1'

Skład: Bury - Kaletka, Kołodziej, Mazurek (60' Gnojczewski), Jaworski, Łoziński (60' Dyrcz), Nowak, Gierut (67' Bąk), Machulec, Bąk M. (75' Kalisz), Podstawa (80' Błaszczyk)

Rezerwowi: Frankowski, Bąk Mateusz, Kalisz, Gnojczewski, Błaszczyk, Dyrcz

Żółte kartki: Łoziński, Nowak, Machulec

Następny mecz: 22.04, godz. 14.30 Gwarek Zabrze - Ruch Chorzów

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski