U-17/JM VI: ''Brakowało nam wykończenia" - Grunwald inkasuje trzy punkty

VI KATOWICKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

GKS GRUNWALD RUDA ŚL. - RUCH CHORZÓW 2:0

Trener Robert Krajcer: Kolejny dobry mecz, choć wynik nie odzwierciedla przebiegu gry. Może nie byliśmy drużyną dominującą przez cały czas, ale na pewno graliśmy lepiej i stwarzaliśmy więcej sytuacji bramkowych niż przeciwnik. Znowu pojawił się problem niewykorzystanych okazji. Już w pierwszej minucie mogliśmy wyjść na prowadzenie, ale Kacper Bobek przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Generalnie bardzo mnie cieszy, że pomimo tego, że nie graliśmy na sztucznej nawierzchni, a na nierównej murawie chłopcy starali się grać piłką, rozgrywać i tworzyć sytuacje. Brakowało nam dzisiaj wykończenia, a także szczęścia - dwa razy z linii bramowej piłkę wybijali obrońcy Grunwaldu.

GKS Grunwald Ruda Śl. - Ruch Chorzów 2:0 (1:0)

Bramki Ruch Chorzów: ---

Bramki GKS Grunwald Ruda Śl. 28', 69'

Skład: Frankowski, Kamiński, Pawełczyk (60' Steuer), Gdowik, Ciepły (41' Błaszczyk), Szurma, Glistak (41' Mazurek A.), Bobek (41' Gnojczewski), Bogacz (41' Przybył), Mieszała (41' Mazurek D.)

Rezerwowi: Błaszczyk, Mazurek Aleksander, Gnojczewski, Przybył, Mazurek Jakub, Steuer

Następny mecz: 13.05, godz. 09.30 GTV Stadion Chorzów - Ruch Chorzów

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski