U16: Niebiescy powalczą o kolejny mistrzowski tytuł!

Podczas gdy inni korzystają już z uroków wakacji, piątka naszych zawodników wciąż rozgrywa mecze biorąc udział w finałach Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. 

Wakacje Jakuba Nowaka, Kevina Rockiego, Jakuba Rudka, Szymona Gemborysa i Mateusza Bogusza nie rozpoczną się jednak po rewanżowym spotkaniu z Lechem Poznań - staną oni przed szansą zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego!

Jak poinformował Wydział Szkolenia ŚlZPN na 29 czerwca zaplanowano zgrupowanie kadry Śląska poprzedzające Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich U16 w Płocku, na które zostali powołani wyżej wymienieni zawodnicy.

Z wiadomej przyczyny - mecz rewanżowy z Lechem Poznań - Niebiescy nie wezmą jednak udziału w zgrupowaniu we Włocławku i stawią się bezpośrednio na turnieju w Płocku.

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego! 

 

 Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski