U17/Juniorzy Mł: Koniec zgrupowania w Szaflarach /foto/

Ciężka praca na obozie przygotowawczym do nowego sezonu zakończona. Pora na powrót naszych juniorów młodszych do Chorzowa. 

Ostatnie siedem dni podopieczni trenerów Mateusza Michalika oraz Daniela Tukaja spędzili w Szaflarach, gdzie oprócz samych treningów, rozegrali dwa mecze kontrolne.
Drużyna, która będzie nas reprezentować w Lidze Centralnej U17 pokonała rok starszych kolegów z Podhala Nowy Targ 5:0, a na listę strzelców wpisali się Nowak (2 gole), Gemborys, Siwek oraz Tyfel.
Z kolei zespół, który w nowym sezonie wystąpi w I Lidze Wojewódzkiej po bramkach Miarki, Barona oraz trafieniu samobójczym zwyciężył z rówieśnikami z MKS-u Gryf Tczew 3:1.

Nasi zawodnicy wrócą do treningów we wtorek, w środę przejdą

badania lekarskie, a już w najbliższą sobotę zainaugurują jesienną rundę nowego sezonu mierząc się z MOSiR-em Opole oraz Gwarkiem Zabrze według poniższego zestawienia:

U17/Liga Centralna 
19.08, godz. 11.00 Ruch Chorzów - MOSiR Opole (boisko ul. Pokoju)

U17/I Liga Wojewódzka 
19.08, godz. 11.00 Gwarek Zabrze - Ruch Chorzów

Terminarze naszych juniorów młodszych są dostępne pod podanymi niżej odnośnikami:

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Kilka kadrów z obozu w Szaflarach: 

Źródło: własne

 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski