U17/CLJ: ''Wierzyliśmy w końcowe zwycięstwo'' - MOSiR Opole postraszył Niebieskich /FOTO/

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

RUCH CHORZÓW - MOSIR OPOLE 6:2 (0:2)

Trener Mateusz Michalik: Dzisiejszemu spotkaniu towarzyszyło wiele emocji. Po pierwszych nerwowych minutach w wykonaniu obu drużyn, przejęliśmy inicjatywę. Gdy wydawało się, że kontrolujemy spotkanie, po błędzie indywidualnym straciliśmy pierwszą bramkę. Szkoda niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie, bo pomimo dobrej gry nie potrafiliśmy umieścić piłki w siatce przeciwnika. Na domiar złego MOSiR zdobył gola "do szatni" i na przerwę schodziliśmy z bagażem dwóch straconych bramek.

W przerwie padło kilka męskich słów, wprowadziliśmy pewne korekty i nadal wierzyliśmy w końcowe zwycięstwo. Trzeba przyznać, że druga połowa to już tylko i wyłącznie popisowa gra w naszym wykonaniu, wiele ciekawych akcji zakończonych zdobyciem gola oraz przekonywujące, budujące całą drużynę zwycięstwo.

Ruch Chorzów - MOSiR Opole 6:2 (0:2)

25' 0:1 25'
39' 0:2 39'
44' 1:2 Gemborys 
47' 2:2 Rocki
63' 3:2 Gemborys
73' 4:2 Rudek
76' 5:2 Machulec (karny)
80' 6:2 Kalisz

Skład: Brzozowski - Strzelec, Mazurek, Kokot, Rocki - Rudek, Gierut (50' Machulec), Nowak, Gemborys (75' Kaletka) - Kuzera (57' Kalisz), Przybyła (75' Turoń)

Rezerwowi: Gniełka

Następny mecz: 27.08, godz. 12.00 Stilon Gorzów - Ruch Chorzów

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski