U-17/CLJ: ''Droga do sukcesu to brak minimalizmu'' - pewna wygrana ze Stilonem

LIGA CENTRALNA U-17

STILON GORZÓW - RUCH CHORZÓW 0:4

Trener Mateusz Michalik: Spotkanie przebiegało praktycznie całe pod naszą kontrolą. Pomimo tego, że przeciwnik dysponował lepszymi warunkami fizycznymi, to nie przekładało się to z jego strony na umiejętności piłkarskie. Gratulacje dla chłopaków, bo zagrali fajny mecz, choć zawsze będę powtarzał, że droga do sukcesu to brak minimalizmu. Dzisiaj mogliśmy się pokusić o większą ilość zdobytych bramek, w niektórych sytuacjach zabrało nam jednak zimnej krwi.

Gdyby nasze zagrania były bardziej precyzyjne, to na pewno osiągnęlibyśmy lepszy rezultat. Największym plusem spotkania ze Stilonem jest to, że zagraliśmy na zero z tyłu.

Stilon Gorzów - Ruch Chorzów 0:4 (0:2)

0:1 - Kalisz 18'
0:2 - Rocki 20'
0:3 - Rocki 55'
0:4 - Przybyła 64'

Skład: Brzozowski, Mazurek, Rocki, Gierut (50' Bąk), Przybyła (72' Zajączkowski), Rudek, Gemborys (70' Turoń), Kuzera (41' Nowak), Kokot, Strzelec, Kalisz (64' Kaletka)

Rezerwowi: Aksamit

Żółte kartki: ---

Następny mecz: 02.09, godz. 14.00 Ruch Chorzów - Falubaz Zielona Góra

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski