U17/CLJ: ''Drużyna dopiero się tworzy'' - Falubaz wyjechał z Chorzowa bez zdobyczy punktowej

LIGA CENTRALNA U-17

RUCH CHORZÓW - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 3:0

Trener Mateusz Michalik: Rozegraliśmy dzisiaj słabsze spotkanie. Myślę jednak, że nie wynikało to bezpośrednio tylko i wyłącznie z naszej dyspozycji. Przeciwnik był dobrze zorganizowany i zagrał na niezłym poziomie. W pierwszej połowie mieliśmy problemy z płynnością w grze i pomimo tego, że szybko zdobyliśmy bramkę, to nie potrafiliśmy narzucić Falubazowi swojego stylu gry. Dużo walki w środku boiska, a sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

Po przerwie podkręciliśmy tempo, mieliśmy więcej klarownych okazji i cieszymy się, że zdobyliśmy dzisiaj trzy bramki. Tak naprawdę ta drużyna się tworzy i myślę, że z biegiem czasu kolektyw zawodników będzie się na boisku rozumiał coraz lepiej.

Ruch Chorzów - Falubaz Zielona Góra 3:0 (1:0)

1:0 - Gierut 4'
2:0 - Rudek 65'
3:0 - Kuzera 80'

Skład: Brzozowski, Mazurek, Rocki, Gierut (70' Głowa), Przybyła (65' Kuzera), Rudek, Gemborys, Kokot, Nowak, Strzelec, Kalisz (53' Kaletka)

Rezerwowi: Aksamit, Turoń, Bąk

Żółte kartki: ---

Następny mecz: 10.09, godz. 13.00 Miedź Legnica - Ruch Chorzów

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski