U17/JMł I: ''Samą ambicją nie wygramy'' - przegrana z kontuzją w tle... ponownie

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH 

RUCH CHORZÓW - BTS REKORD B-B 0:2

Trener Daniel Tukaj: Szkoda chłopaków, bo przegraliśmy kolejny mecz, jednak dzisiaj wyglądało to już lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Naszą bolączką ciągle jest to, że nie potrafimy się utrzymać dłużej przy piłce, skonstruować akcji, bo wciąż opiera się to na indywidualnościach. Na pewno nie można odmówić chłopakom zaangażowania, jednak w niektórych sytuacjach musimy zagrać odważniej. Strach i lepsze warunki fizyczne przeciwników nie pozwalają nam grać tego, co potrafimy.

Dzisiaj było już widać zalążki dobrych akcji i zachowań na poszczególnych pozycjach, więc mamy nadzieję, że za tydzień też tak będzie, bo czeka nas pojedynek derbowy ze Stadionem, a tam samą ambicją nie wygramy. Dziś znowu na boisku pojawiła się karetka - mam nadzieję, że kontuzja Szymona Barona okaże się równie niegroźna, jak ta sprzed tygodnia Kuby Stępnia i tydzień wystarczy, aby Szymon wrócił z powrotem do gry.

Ruch Chorzów - BTS Rekord B-B 0:2 (0:2)

0:1 - 12'
0:2 - 33''

Skład: Dąbkowski (41' Gniełka) – Kaletka (43' Pietrzyk), Turoń, Gatrzkie, Bąk, Miarka, Milewski (50' Jankowski), Spodzieja (50' Wypior), Widawski (41' Baron (68' Mazurek)), Janawa, Zajączkowski (64' Trocer)

Rezerwowi: Gniełka, Jankowski, Baron, Wypior, Trocer, Mazurek J., Pietrzyk

Następny mecz: 09.09, godz. 09.00 GTV Stadion Chorzów - Ruch Chorzów

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski