U17/JM I: ''Nie udało się nic więcej zrobić'' - przegrywamy z Rozwojem

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH 

KS ROZWÓJ KATOWICE - RUCH CHORZÓW 4:0

Trener Daniel Tukaj: Mecz pod pełną kontrolą Rozwoju, który dominował na boisku całkowicie. Lepiej operował piłką, przemieszczał się i pokazał lepszą jakość jeśli chodzi o rozegranie i utrzymanie się przy piłce. My z kolei nie potrafiliśmy stworzyć sytuacji i odnieśliśmy zasłużoną porażkę. Ponownie straciliśmy bramkę zaraz na początku meczu, co na pewno go ustawiło. Druga połowa była nieco lepsza - w pierwszej straciliśmy trzy bramki, w drugiej jedną. Zaczęliśmy grać trochę lepiej, ale nie udało się nic więcej zrobić. Czekamy na kolejny mecz, w którym - mamy nadzieję - się odbudujemy.

Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 4:0 (3:0)

1:0 - 2 min.
2:0 - 22 min.
3:0 - 27 min.
4:0 - 42 min.

Skład: Gniełka, Kokot, Gatrzkie, Turoń, Miarka, Stępień (65' Milewski, Siwek, Kaletka, Kuzera, Latała (41' Jachna), Zajączkowski (41' Lankocz)

Rezerwowi: Żerdziński, Mazurek

Następny mecz: 16.09, godz. 11.00 Ruch Chorzów - TS Czarni Góral Żywiec

Żółte kartki: Lankocz

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski