U17/JM I: ''Czekamy na kolejne punkty'' - wygrana na zakończenie rundy

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - TS CZARNI GÓRAL ŻYWIEC 4:0

Trener Daniel Tukaj: Wynik odzwierciedla dokładnie to, co działo się na boisku. Dominowaliśmy przez cały mecz, bardzo dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce. Nareszcie też zagraliśmy konsekwentnie w defensywie. Szkoda tylko, że brakowało nam w pierwszej połowie skuteczności, ale za to po przerwie zaczęliśmy tworzyć sytuacje i zdobywać gole. Jedyny zarzut jaki dzisiaj można mieć do drużyny, to właśnie niewykorzystywanie okazji bramkowych. Cieszy wygrana na koniec pierwszej rundy - na pewno doda nam ona pewności i wiary.

Mam nadzieję, że druga, rewanżowa zacznie się tak jak i poprzednia (remis z Gwarkiem), a może i lepiej. Liczymy na kolejne punkty.

Ruch Chorzów - TS Czarni Góral Żywiec 4:0 (1:0)

1:0 - 37 min. (trafienie samobójcze)
2:0 - Baron, 64 min.
3:0 - Zajączkowski, 68 min.
4:0 - Kalisz, 73 min.

Skład: Brzozowski (68' Dąbkowski), Gatrzkie, Kokot, Lankocz, Kalisz, Głowa, Kuzera (65' Milewski), Stępień (79' Krysiak), Miarka (65' Latała), Siwek (56' Baron), Turoń (58' Zajączkowski)

Rezerwowi:  Widawski

Następny mecz: 23.09, godz. 11.00 Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski