U17/JM I: ''Szkoda niewykorzystanych sytuacji'' - Zagłębie inkasuje 3 punkty

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW 4-2

Trener Daniel Tukaj: Patrząc z perspektywy czasu i porównując dwa mecze z Zagłębiem, to dzisiaj zagraliśmy o 2 klasy lepiej. W pierwszym meczu daliśmy się zdominować przez przeciwnika, dzisiaj natomiast prowadziliśmy równorzędną walkę. Potrafiliśmy się w końcu utrzymać przy piłce, stworzyć sytuacje po bardzo dobrze rozegranych akcjach.

Szkoda tylko, że nie zostały one wykorzystane. Na pewno nie byliśmy dzisiaj gorszym zespołem, a nawet przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz wygrać. Trzeba pochwalić chłopaków za grę, ambicje i zaangażowanie. Ten mecz pokazuje, że potrafimy grać w piłkę tylko jeszcze do końca w to nie wierzymy. Należy patrzeć z optymizmem w przyszłość, a na pewno wygrane za tym przyjdą. Poprzeczka jednak idzie w górę, bo za tydzień gramy z liderem, który dzisiaj przegrał i na pewno będą się chcieli zrehabilitować oraz zachować fotel lidera.

Bramki Ruch Chorzów:  Jankowski 20 min. , bramka samobójcza

Skład: Gniełka- Latała(54' Niemczyk), Lankocz, Gatrzkie, Mazurek (30' Spodzieja), Milewski, Miarka, Stępień, Tyfel, Jankowski,(70' Krysiak) Zajączkowski(54' Janawa)

Rezerwowi: Żerdziński, Niemczyk, Trocer, Spodzieja, Janawa, Krysiak

Następny mecz: 07.10, godz. 11.00 Ruch Chorzów - Tyski Sport

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski