U17/JM I: ''Stadion nie spodziewał się tak dobrej postawy'' - podział punktów w derbach Chorzowa

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - GTV STADION CHORZÓW 1:1

Trener Daniel Tukaj: Jak na derbowy pojedynek przystało były emocje, sytuacje podbramkowe, kartki i bramki. Mecz na pewno był widowiskowy i z naszej perspektywy udany, bo nareszcie zapunktowaliśmy. Wiadomo było, że Stadion walczy o awans i będzie to dla niego bardzo ważne spotkanie i chyba nie spodziewał się tak dobrej postawy naszej drużyny. Myślę nawet, że rywali to zaskoczyło.

Chwała chłopakom, że podjęli walkę i podeszli do tego meczu z wielkim zaangażowaniem. W przerwie nastąpiły cztery zaplanowane wcześniej zmiany, co przełożyło się na grę, bo uważam, że w pierwszej połowie byliśmy lepszą drużyną. W końcówce Stadion uzyskał niewielką przewagę, stworzył kilka groźnych sytuacji podbramkowych, jednak ten jeden punkt jak najbardziej się nam należał. Cieszymy się z niego i pracujemy dalej, żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Ruch Chorzów - GTV Stadion Chorzów  1:1 (1:0)

1:0 - Głowa, 28 min.
1:1 - 42 min.

Skład: Dąbkowski (41' Gniełka), Bąk (41' Spodzieja), Kokot, Turoń (41' Lankocz), Gatrzkie (41' Mazurek J.), Machulec, Głowa, Jankowski (62' Milewski), Miarka, Siwek, Zajączkowski (41' Stępień)

Rezerwowi: Wypior

Żółte kartki: Głowa 55'

Następny mecz: 28.10, godz. 09.00 Ruch Chorzów - Rozwój Katowice

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski