U17/CLJ: ''Popełniliśmy ogrom błędów'' - Zagłębie deklasuje

LIGA CENTRALNA U-17

 ZAGŁĘBIE LUBIN - RUCH CHORZÓW 6:0 

Trener Mateusz Michalik: Przegraliśmy z kretesem i trzeba przyznać, że na dzień dzisiejszy drużyna Zagłębia jest poza zasięgiem całej naszej grupy. Na pewno mamy do siebie pretensje o zbyt łatwo stracone bramki, błędy indywidualne w defensywie i to, że nie potrafiliśmy się mentalnie podnieść po kolejnych straconych golach. Pogrążaliśmy się po każdej bramce, brakowało zawodnika, który zmotywowałby drużynę do bardziej konsekwentnej gry. Początek był obiecujący, ale w zbyt krótkim czasie straciliśmy trzy gole.

Brakowało dzisiaj tego, co nas cechuje - utrzymywania się przy piłce, konstruktywnych, kreatywnych akcji, a poza tym zbyt rzadko znajdowaliśmy się pod polem karnym przeciwnika, aby móc myśleć o zdobyciu chociażby honorowej bramki. Popełniliśmy ogrom błędów i było to nasze najsłabsze spotkanie - mamy dużo materiału do analizy naszej gry.

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 6:0 (3:0)

0:1 - 22 min.
0:2 - 33 min.
0:3 - 35 min.
0:4 - 69 min.
0:5 - 76 min.
0:6 - 82 min.

Skład: Aksamit, Turoń, Gemborys, Kaletka (71' Gatrzkie), Gierut, Rocki, Nowak, Głowa ( 46' Machulec), Rudek (77' Strzelec), Przybyła (59' Zajączkowski), Kalisz (54' Bąk)

Rezerwowi: Brzozowski

Następny mecz: 11.11, godz. 12.00 Stal Brzeg - Ruch Chorzów

 

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski