U17/JM I: ''Każdy będzie mógł sobie odpowiedzieć'' - wygrana w ostatnim meczu rundy, czekamy na wynik barażu

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

TS CZARNI GÓRAL ŻYWIEC - RUCH CHORZÓW 0:1

Trener Daniel Tukaj: Przebieg meczu obrazował miejsce obu drużyn w tabeli. Pomimo tego, że jesteśmy w niej tylko o jedną pozycję wyżej od Górali, to byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Spotkanie ułożyło się dla nas bardzo dobrze, już w trzeciej minucie wyszliśmy na prowadzenie po wykorzystanym przez Miarkę rzucie karnym. Nie wykorzystaliśmy jednak trzech stuprocentowych sytuacji i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewagą. W drugiej połowie nadal dobrze wyglądaliśmy na boisku, stworzyliśmy jeszcze więcej okazji, ale niefrasobliwość w polu karnym rywala sprawiła, że nie zdobyliśmy więcej goli. Górale zagrozili nam tylko w końcówce meczu, kiedy to postawili wszystko na jedną kartę - po dwóch rzutach rożnych zakotłowało się pod naszą bramką.

Daliśmy dzisiaj szansę pograć tym zawodnikom, którzy w poprzednich meczach rzadziej wchodzili na boisko. Myślę, że teraz każdy będzie mógł sobie odpowiedzieć w jakim jest miejscu. Czekamy na wynik barażu o CLJ - mamy nadzieję, że będzie on dla nas korzystny i pozostaniemy w pierwszej lidze.

TS Czarni Góral - Żywiec - Ruch Chorzów 0:1 (0:1)

Bramki Ruch Chorzów: Miarka - 3 min. (karny)

Skład: Janawa (55' Jachna), Widawski (46' Niemczyk), Siwek (62' Milewski), Miarka, Baron (46' Krysiak), Stępień, Mazurek, Lankocz, Kokot, Spodzieja, Żerdziński (41' Dąbkowski)

Następny mecz: koniec rundy jesiennej

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski