U17/JM I: ''Druga połowa zweryfikowała nasze zapędy'' - przegrana w Sosnowcu

 I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH 

ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW 3:0

Trener Daniel Tukaj: Można powiedzieć, że przegraliśmy dzisiaj zasłużenie. Po pierwszym udanym dla nas meczu dziś zaprezentowaliśmy się ze słabszej strony. W pierwszej połowie byliśmy dla Zagłębia równorzędnym przeciwnikiem, mieliśmy nawet kilka okazji by wyjść na prowadzenie, jednak druga połowa zweryfikowała nasze zapędy. Szybko stracone dwie bramki ustawiły mecz. Troszeczkę zaryzykowaliśmy, przez co Zagłębie mogło wygrać wyżej, jednak w bramce bardzo dobrze sprawował się Szymon Gniełka, który nas od tego uchronił. My z kolei byilśmy na tyle nieskuteczni, że pomimo kilku sytuacji, nie zdobyliśmy nawet honorowego gola.

Nie podjęliśmy walki w drugiej połowie, po przerwie wyszliśmy z szatni nieco ospali i to zadecydowało o wyniku meczu. Pracujemy dalej, aby w kolejnych meczach wrócić do dyspozycji z pierwszego meczu.

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów  3:0 (0:0)

Bramki Zagłębie Sosnowiec:  44', 49', 73'

Skład: Gniełka, Wojtala (67' Janawa), Lankocz, Kokot, Bąk (41' Jankowski), Perczyk (52' Milewski), Zajączkowski (67' Krysiak), Kaletka, Miarka, Baron (41' Siwek), Kuzera (52' Grabowski)

Rezerwowi:  Żerdziński

Żółte kartki: - 

Następny mecz: 25.03, godz. 15.00 Ruch Chorzów - BTS Rekord

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski