U17/CLJ: ''Zwycięstwo nam się należało'' - podwójna radość po wygranej ze Stadionem /foto/

CENTRALNA LIGA U17

RUCH CHORZÓW - GTV STADION CHORZÓW 3:0

Trener Mateusz Michalik: Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobre spotkanie, a pod kątem organizacyjnym na pewno prezentowaliśmy się lepiej od przeciwnik. Poza tym byliśmy też bardziej zdeterminowani. W pierwszej połowie brakowało nam podjęcia dobrych decyzji przed i w polu karnym Stadionu, ale po kilku korektach w szatni zawodnicy złapali większy luz. W drugiej połowie nasi zawodnicy wykazali więcej kreatywności, dzięki czemu zdobyli trzy bramki. Nie wiadomo jak potoczyłby się mecz, gdyby rywale wykorzystali w pierwszej połowie rzut karny, jednak uważam, że patrząc na całe spotkanie byliśmy stroną lepszą, dominowaliśmy i zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Na pewno na pochwałę zasługuje postawa Marcina Przybyły, który zdobył dwie bramki i zaliczył asystę. Widać, że systematycznie pracuje nad sobą i pokazał to na boisku. Dzisiaj nasza radość jest podwójna - rano przyszła na świat córka Kuby Nowaka, więc Niebieska Rodzina znowu się powiększyła. Gratulujemy i życzymy małej Hani oraz rodzicom dużo zdrowia!  

Ruch Chorzów - GTV Stadion Chorzów 3:0 (0:0)

1:0 - Przybyła, 44 min.
2:0 - Przybyła, 66 min.
3:0 - Kalisz, 80 min +2

Skład: Aksamit, Strzelec, Głowa, Machulec, Rocki, Gierut, Rudek, Nowak (71' Kaletka), Gemborys, Swikszcz (62' Kalisz), Przybyła ; trener: Mateusz Michalik, Paweł Drapała

Rezerwowi: Brzozowski, Mazurek, Korbecki

Następny mecz: 9.06, godz. 12.00, Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Źródło: własne